Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

6-7 hónapos, benti, ivartalanított fiúcica. Eléggé aktív és nagyon sokat is eszik, de immáron 2 napja semmit nem evett, inni is csak egy kicsit ivott. Fekszik, punnyad és néha rájön a remegés. Nem fázik, hanem remeg az egész teste. Mitől lehet?


Tudom, hogy orvoshoz kéne vinni, de anya nem engedi,h kihívjam a dokit... Azt mondja, majd rendbe jön magától vagy max. holnap kihívhatom, ha nem lesz jobban....


2013. jan. 31. 14:23
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:
40%

Holnap már lehet hogy késő lesz!


Nem rágott meg valami növényt odabent? Nem evett esetleg nyers disznóhúst? Olyan mérgezésnek tűnik az egész!


Anyukádnak üzenem, hogy a cica ellátása pár ezer forint, és hasonlóképpen cselekedjen a ha a saját, vagy más embertársa életéről van szó!

2013. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mondd meg, ha a macska nem eszik, bágyadt az nem olyan, mint az embernél, hogy rossz kedve van, az bizony betegség, orvos kell hozzá, különben könnyen lehet, hogy elpusztul. Ilyenkor minél előbb kell az orvos, mert ha mérgezés, akkor minden perc számít, mert a méreg szétterjed a testben. De minden betegség időben elkapva könnyebben, kevesebb pénzből gyógyítható.
2013. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvos. Ez nagyon rossz jel, ílyet nem szokott csakúgy csinálni az állat. Legalább hívd fel az állatorvost.
2013. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell vinni, anyád egy ökör!

Most akkor dögöljön meg szegény cica anyád miatt?

Tényleg ezt akarod?

2013. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem valami sok beleszólásom van. Nincs pénzem és anya ma tuti nem fog egy forintot sem adni a dokinak...Higyjétek el, már sírva könyörögtem neki, de azt mondta,h holnap...


De úgy tűnik, hogy valami genetikai nyavaja, mert az anyjának is ugyan ilyen baja volt ugyan ebben az életkorban... :/

2013. jan. 31. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mit szokott enni a macskád? Nekem is volt a cicámmal hasonló probléma. Mikor elhoztam nem nagyon voltam tisztában mit ehet mit nem, és néha ő is étvágytalan volt, remegett. Majd kiderült , hogy ha sós, vagy fűszeres kaját kap, akkor jön rá, fájt a hasa. Azóta csak macskáknak való tápot, konzervet kap, és nem volt ilyen gond azóta.
2013. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cicakaját szokott csak kapni, de abból sem a márkást, hanem a kis olcsókat. Volt kint a doki. Bélhurutja van, de azt mondta, hogy minden rendben lesz vele. Kapott lázcsillapítót meg gyógyszert. Kicsit már kezd jobban lenni, jobban figyel a zajokra meg néz bennünket is, hogy mit csinálunk körülötte. Macerás, de itatom sokat, mert magától nem iszik. Meg most már csak sterilizált macskakaját fog kapni, hogy ne legyen többet ilyen baja.
2013. febr. 1. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan meggyógyul. :)
2013. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!