Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásban élő cicáitoknak mit...

Lakásban élő cicáitoknak mit engedtek meg?

Figyelt kérdés
Pld: ágyra, bútorokra felengeditek?
2013. jan. 31. 22:39
1 2
 1/20 degesz ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármit. Amikor nem vagyok itthon, úgyis oda megy ahová csak akar.
2013. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez igaz, amikor nem látod, úgyis azt csinál, amit akar!:)
2013. jan. 31. 22:43
 3/20 anonim ***** válasza:
Bútorokra nem szokott mászni, viszont az ágyat nagyon szereti. Én szoktattam rá sajnos, mert mindig hagytam, hogy tévézés közben rám másszon, és átszokott az ágyra. Természetesen van rajta egy pléd, amit másra nem használunk, alváskor levesszük. Viszont neki is van egy széke, ami le van takarva, nehogy fázzon:) Ezen kívül nagyon el van kényeztetve sajnos, szinte már nem eszik meg semmit..:(
2013. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent, a párom pedig ennél többet :)
2013. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Tény, hogy mikor üres a lakás, oda megy, ahova akar, de a ha itthon vagyunk az étkezőasztalra nem szabad mennie. Persze ez annyi, hogy rászólok, leugrik, aztán ha akar, úgyis felmegy. Egyébként bármikor, bárhova mehet és megy is.
2013. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Látom Nálatok is a cica az úr a házban!:)
2013. jan. 31. 22:49
 7/20 Mecse ***** válasza:
100%

Tudván hogy a szabályokat addig tartja be amíg én is sasolok, bárhová mehet / felugrálhat ahová akar (nem nagyon szokott amúgy, nagy testű nem felugrálós fajta pl. a szekrény tetején még életében nem volt pedig akkor mászhatna oda amikor akar :D). A konyha kivételével bárhová bemehet.


Nekem is van ágytakaróként egy vastagabb pléd amin bugizhat amikor és amennyit csak akar, meg a kanapéim is le vannak takarva hogy nyugodtan feljöhessen. Én csípem hogy mindig ott akar lenni ahol én, plusz a bent tartott macska akárhogy nézem is több időt tölt a lakásban mint bármelyik ott lakó ember, mivel ő 24 órában ott van. Így az a minimum hogy oda megy ahová csak akar.


Amit sosem hagyok neki az az hogy ácsingózzon a kajámért, de ezzel nincs is baj, mivel soha életében nem evett emberi ételt így tökéletesen hidegen hagyja hogy csirkemellet eszem fölötte mondjuk amíg ő mellettem fekszik, a füle botját sem mozdítja. Ehhez mondjuk az kellett hogy soha ne lágyuljak el és adjak neki "csak egy falatot" vagy bármi ilyesmi. Tökéletesen tisztában van vele hogy az ő tálkája hol van és hogy az én tányérom nem az :).

2013. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szekrényre, asztalra tilos, oda mi sem mászunk. Minden mást szabad. Velem alszik az ágyban. Az ebédlőben külön széke is van, kajáláskor ott ül és kap is enni mint mindenki más. <- ez nem annyira normális mások szerint, a vendégek nem szokták díjazni. De nekem normális. Ő is a család tagja ugyanúgy.
2013. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindent. :)
2013. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ!
2013. jan. 31. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!