Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyszüleim Junior kajával...

Nagyszüleim Junior kajával etetik a cicát, aki iszonyatosan dagadt! Ettől hízhatott el?

Figyelt kérdés

Olyan széles a macska háta mint egy kisebb malacé... Nagymamámék szerint "ilyen fajta". Valószínű, hogy a folyamatos junior kajától hízott el így szerencsétlen?

Gondolom, nem lesz túl jó, ha a macska túlsúlyos, rengeteg betegsége lehet. Eddig még szerencsére nem jelentkezett semmi (időzített bomba), jelenleg 5 év körüli a cica.


Múltkor vittem felnőtt macskáknak való tápot és sima alutasakost Fressnapfból, de mikor legközelebb mentünk, megint junior kaja volt a szemetesben... Falun nem is lehet mást kapni, vagy csak nem tudják szegények, hogy mit is vesznek?

Kijáró cica egyébként, de ideje nagy részét benn tölti a kanapén.



2013. febr. 5. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túletetik.A light táp jó ötlet+próbáljátok elmagyarázni,hogy ne adjanak neki annyi kaját,mert megbetegedhet.
2013. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha kinti cica mondd meg nekik, hogy előfordulhat, hogy egyszer majd nem jön haza, ha nem fogyasztják le!

Például nem tud átugrani a kerítésen és elkapja egy kutya stb.

Nekem egyszer nagyon meghízott az egyik cicám, ennyi nem volt vészes, de ő is hatalmas darab volt (később tudtam meg, hogy nálunk az egész család eteti és a szomszéd még tepertőt szór elé kilószámra!), egyszer csak azt hallottam, hogy nyávog. Nem tudott hazajönni a szomszédból, mert nem tudott felugrani az oszlopra, át kellett érte mennem. :D (Belegondolva nem vicces.)

2013. máj. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!