Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatosan dagadt vagyok....

Iszonyatosan dagadt vagyok. Ha igy valtoztatok, fogyhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon elszaladt velem a lo es nagyon kover lettem. 167 cm es 100 kilo. 6 eve ferjhez mentem es ellustultam. Akkor futni jartam es konditerembe, most meg csak a munka, haztartas es Tv. Szepen feljott 15 - 20 kilo, aminek most le kellene menni. Ha abbahagyom a nasit es a cukros dolgokat, uditoket, helyette vizet es gyumolcsot ennek, valamint a korabbi etel mennyisegnek a felet es meg setalnek is hetente 3-4-szer, tudnek fogyni? Ha formaba kerulnek es lemenne valamennyi, akkor johetne a konditetem ujra. Velemeny? 37/no
2012. okt. 29. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jól hangzik!

A lényeg, hogy a cukor, liszt, zsír legyen minimális - szóval csak fánkot semmiképpen ne! :)

2012. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

ez most komoly

én kólát mindenféle cukros dolgot megeszek de mellé semmi mást és fogyok mint állat

áááááá bakker ez olyan jó el se hiszem!!!!!!

amit írtál attól neked nagyon nem lesz energiád, szrerintem egy csomó vitamint is szedned kéne, hogy felerősödj és mozgás mozgás az fontos!!!

2012. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

25 évig én is eléltem kólán és chipsen, de aztán...

A vitamin nem hülyeség, a többi igen, sorry 2.

2012. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
3askám , édeském, 25 évesen én nyomtam ennyit és most vissza a gyökerekhez jelszó alatt megint junkfoodon élek és már csak pár nap az intenzív, de csini leszek akkor is dögöljek meg
2012. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legjobb az úszás, én 101 kg-ról fogytam 86-ra 3 hónap alatt, sok mozgása (séta, napi 2 úszás), reggel és vacsorára fogyókúrás turmix,ebédre kis adag étel. Mivel képtelen vagyok ellenállni a nassolásnak, egész nyáron fagyiztam és egyebek, de lement 15 kiló gond nélkül.
2012. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól megválaszoltad magadnak a megoldást, amiket írtál, úgy lehet fogyni. Nem akarlak elkeseríteni, ami rajtad van, az nem 15-20 kiló plusz, hanem minimum 35.


De én drukkolok neked, hidd el, olyan boldog leszel, ha sikerül, csak kitartás!!!

2012. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az alányeg ,hogy akard. Mivel az akaraterőd megvan meg tudod is ,hogy mi kell hozzá simán menne. Én is így fogytam 30 kilót. Mindenféle sport nélkül csupán munka rendes kaja és napi 15perc bicikli 7,5-7,5 munkába menet/jövet.


Viszont vigyázz mert nekem 80 ezrembe került a ruhatáram feltöltése mert vagy 10 centivel nagyobb minden nadrágom pulóverem és a cipőm is egy számmal kisebb......

2012. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

6os te ne menj pszichológusnak meg mindenféle mentális szakmát kerülj el

inkább ku**oltál volna... :D

2012. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi van????? megmagyaráznád mi bajod velem, 8-as?
2012. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

hűűűha itt aztán nagy bajok vannak!!

hopika!!

2012. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!