Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg lehet tanítani a szobacicá...

Meg lehet tanítani a szobacicának, hogy nyáron ne szökjön ki az ablakon?

Figyelt kérdés
A harmadikon lakom, és nyáron elég meleg van, ezért egész nap nyitva vannak az ablakok. Mit tehetnék, hogy a cicám ne akarjon kimenni a tetőre? Félek, hogy lesik, vagy átugrik a fára, vagy nem is jön vissza, netán bemászik másik lakásba, ahol bántják. Megtaníthatom, hogy az ablakon nem mászhat ki? Esetleg a szúnyogháló megállítja?

#macska #cica #cica nyáron
2013. febr. 9. 11:11
1 2
 11/16 Maxitabi ***** válasza:

Ahogy már írták, mindenképpen hálót az ablakokra,erkélyre!

A fressnapfban is lehet trixie hálókat venni,az ára passz,nekem a legnagyobb kellett anno 3 éve az erkélyre,akkor 12.000 Ft volt a 8m-es. Nézz körbe a neten is, hátha találtok olcsóbb megoldást.

2013. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, az úgy tényleg egyszerűbb nekem, mint neten rendelgetni :)
2013. febr. 9. 12:54
 13/16 anonim ***** válasza:
Webáruházban sokkal olcsóbban megkapod a hálót. Amit a Fressnapfban árultról írtak, alig több mint a feléért vettem. Megéri, nem olyan macera rendelni.Azért célszerűbb a spec. macskaháló, mert erős, időjárásálló. Nekem 3 éve van fenn az erkélyen, semmi gond vele.
2013. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :) :)
2013. febr. 9. 16:38
 15/16 anonim válasza:

Szia, nekem volt egy cicám.Ő volt Nózi.Mi egy 2 emeletes kertes házban lakunk, 2 nem túl macskabaràt kutyával.Nyàron épp építkeztünk, és Ő mindig kiszökött.Akár még a tetőablakon is kiugrott.Ha kiszökne-is, ne félj, visszajön ha szeret!!!;)Sajnos egy nála nagyobb cicus megölte...=(


Egyépként erős szúnyoghàló jó!!!:) Üdv.:Lilla/11

2013. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ó, sajnálom! :( :( De köszönöm a tippet!
2013. márc. 29. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!