Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lelhette ezt a macskát?

Mi lelhette ezt a macskát?

Figyelt kérdés

3 éves cicalányunk lassan 2 hete minden éjszaka velem alszik... Eddig sosem csinálta, főleg, hogy télen a radiátoron tanyázik. Egész nap engem bámul, titokban, amikor azt hiszi nem látom... Követ mindenhová, állandóan beszél hozzám. Mindig is beszédes egy macska volt, de most olyan furcsán viselkedik... Enni nem kér, nem ezért követ, baja nem hiszem, hogy lenne.


Veletek is volt már ilyen?



2013. febr. 12. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A cicák időnként változnak. Ő 3 évesen pont most növi ki a tinikort és válik igazi felnőtté.

Az én egyik cicám pl régen soha nem jött az ölembe. Ha felvettem akkor is rögtön odébbállt. Aztán egyszer csak (pont 3 éves kora körül) felugrott az ölembe és azóta is ott van. :) Májusban lesz 5 éves.

2013. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vemhes?
2013. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ivartalanított, 6. emeleti panelcica...
2013. febr. 13. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Hehe akkor nem tudom,bolondos cica :) néha megbuggyannak
2013. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem változott meg a te viselkedésed is? Lehet, hogy most valamiért "jobban szeret" mint eddig. :)

De az is lehet, hogy szeretné felhívni a figyelmedet valamire! Lehet, hogy baja van, zavarja valami, csak te nem veszed észre! Amikor az én macskám füle beteg lett, akkor is folyamatosan követett, amíg el nem vittem orvoshoz, és csak a dokinál derült ki mi baja van.

Illetve az sem kizárható, hogy Neked van valami bajod, ami felett te elsiklasz, de a macskád megérzi... Ugyanis nem egy macska érzett már meg rákos daganatot, vagy más betegésgeket a gazdáján...


Persze az is lehet, hogy csak benőtt a feje lágya. :)

2013. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak simán megzakkant a panelban... 3 év alatt valószínűleg én is bekattannék.
2013. febr. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!