Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan nevelhetném szobacicává...

Hogyan nevelhetném szobacicává 3hónapos nőstény kismacskámat? Anélkül hogy a cicát is vinném kérhetek féreghajtót az orvostól?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A cicákat nem nehéz beszoktatni a szobába. Először csak egy szobában legyen pár napig, aztán mikor megtanulta, hogy hol van a víz, alomtálca, fekhelye akkor ki lehet engedni a ház többi részébe, eleinte estére meg bevinni a helyére, aztán már ez sem kell. A macskák általában ösztönösen szobatiszták. Az orvoshoz nem árt bevinni a macskát, mert oltatni is kell, de odaadja a féreghajtót anélkül is hogy elvinnéd.
2009. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hamar be lehet szoktatni és a szobatisztaságra is hamar rászoknak. Okosak a cicusok.

Én úgy szoktattam be, hogy bent hagytam hogy megismerkedjen mindennel és jól érezze magát. Ha megunta megállt az ajtónál hogy ki akar menni. Pár nap múlva megfordult a dolog, ahogy hazajövök az ajtónál van és ahogy nyílik már jön is be automatikusan. :)

2009. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor először hoztam haza beletettem a macskát a hamuba, mert nálunk abba végzik a dolgokat..azóta ösztönösen odamegy.
2009. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a féreghajtó-témához szólnék hozzá: állatpatikában olcsóbb, és recept sem kell, úgyhogy ott érdemes venni.
2009. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En kisallat boltban veszem a fereghajtot (Cestal cat), eddig bevalt.
2009. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül a féreghajto tabi?
2009. szept. 11. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sok, egy kiscicának párszáz forint
2009. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kisállatboltban vettem a féreghajtót. 4hónapos cicámnak volt egy tabletta azt hiszem 200forint. De azt be kell osztani több hónapra. Nem sok, de megéri!!
2009. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem orvostól kell kérni féreghajtót... Bemésza gyögyszertárba és kérsz vmi drontalcat a márkája..


A kismacskák meg úgy általában a macskák többnyire oda piszkítanak ahol érzik a szagot.

Uh ha összegyüjtesz egy kis friss macskapiszkot és beleteszed általa elérhetö helyre akkor oda fogja csinálni.

2009. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azzal nincs baj már szobatiszta:) csak nagyon vágyik ki,bár fél az autótól!én azt szeretném ha ugymond szobacica lenne tehát lakásban maradna!:)
2009. szept. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!