Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg hatásos e ha panellaká...

Rudina kérdése:

Tényleg hatásos e ha panellakásba macskát hozok csótány ellen?

Figyelt kérdés

hallottam hogy amikor macskát vittek a lakásba elmentek . ha kicsi macskát hozok az is jó ?

köszi a válaszokat



2013. febr. 17. 08:34
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:

Hát szerintem nem ez a megoldás! Lehet a cica is fél a csótányoktól!

Hívj ki irtókat, és az egész lakást kezeltesd le!

2013. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy melletünk lévő lakásban nem írtják és mindig átjönnek hozzánk több ezr ft megy el a bogarak írtására mégis úgy ézem hatástalan.
2013. febr. 17. 08:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben csak azért ne vállalj macskát. Szerintem csak úgy, ha amúgy is szeretnél cicát és megfelelően gondoznád is.

Mondjuk ha vinnél haza és a csótányok mégsem tűnnének el, akkor kidobnád a cicát?

Gondold ezt át, mert egy állat felelősséggel jár.

Amúgy nem tudom, hogy a csótányok eltűnnek-e vagy sem. Az én cicám a pókokat mindig megeszi, bár nem mindegyiket és sajna ha nyáron bejön az az undi légy azt is levadássza. Szóval lehet esznek bogarakat és köztük csótányt is, de csak ezért kérlek tényleg ne vállald be.

2013. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem válna be a macska. Ha el vannak szaporodva a csótányok, millió pete lehet, a falban megbújva rengetek bogár, egyet egyet elkap, de mindet nem írtja ki. Kéne beszélni a közös képviselővel, küldöttel és megoldani a csótány problémát, hogy a másik lakásban is megfelelően legyen irtva, mert így titeket is megkárosít az a lakó.
2013. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy időben csótány, sajnos. Nem zavarta a dögöket a macska jelenléte. Érdekes egyébként, hogy a csótány volt az egyetlen rovar, amit a cica nem fogott meg, pedig a mezei poloskát is alig bírtam előle elzavarni.
2013. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért ne tarts macskát. Felelősséget veszel a válladra, ha egy élőlényt a házadba fogadsz! Kölyökmacska nem tud még rendesen vadászni. De a felnőtt macska sem fogja a kedvedért az ÖSSZES rovart kiírtani. Főleg, a döglött csótányokba benn maradnak a peték és azok is kikelhetnek ám.
2013. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nevem? válasza:
Süni megeszi a csótányokat.
2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!