Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a TV shop-os...

Próbáltátok már a TV shop-os rovar- és rágcsálóriasztót? Hatásos? Csótány ellen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm vett nekünk még 2 éve, mert akcióban volt, és tudta h nálunk pont akkor jöttek elő a csótányok. Elárulom, az ég világon semmit nem használ. Mondjuk ezt a kipróbálás előtt is egyből gondoltam. Semmit nem ér, ugyanúgy bejöttek a sima bogarak is a nyitott ablakon, a csótány is ugyanúgy megmaradt.

Hívj fel egy rovarirtót, ő kijön majd, telenyomja a lakást vegyszerrel, ami az emberre nem veszélyes (persze csak ha nem nyalogatod a padlót:D). Mindenképp kérj tőle a vegyszerről tanúsítványt, h milyet használ, van e rá engedélye, stb.

Nálunk sokáig olyan cég irtott, akik mint kiderült felvizezték a vegyszert, és így konkrétan semmit sem ért. Kihívtunk egy normális rovarirtót, körbefújt mindent alaposan, azóta nyomuk sincs, évek óta.

2012. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

meg kellene végre érteni az embereknek, hogy amit a tv shop-ban reklámoznak nem jó semmire, csak kicsalják a pénzt


ne legyetek lusták, nézzetek körül ha már van internetelérhetőség, és akkor ilyen kérdés fel sem merül


szóval nem, a tévé shop-ban árult anyagok (és más sem), semmire nem jók, semmit nem érnek, pénzkidobás!

2012. máj. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy ezt a választ kapom,de gondoltam szerencsét próbálok,sosem lehet tudni.Amúgy tudom,hogy általában szemfényvesztő dolgokat árulnak.
2012. máj. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!