Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon cicát szeretnék de...

Maine coon cicát szeretnék de nem tudom hol keressem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gyönyörű kölyök maine coon cicát 50.000ft körül . Tudnátok oldalakat linkelni ? mit kell nézni hogy egészséges legyen ?

2013. febr. 22. 17:09
 1/3 Kutyabolond25 ***** válasza:
Linkelni sajnos nem tudok, fordulj állat orvosokhz, esetleg az interneten keress rá tenyésztőkre.
2013. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiért nem fogsz kapni.

[link] Itt válogathatsz, fel van tüntetve pár tenyésztő is.

Ha már ilyen cicát veszel és tenyésztőtől, akkor elméletileg egészségesek, mert azért ők figyelnek rájuk (lehet van kivétel, de akkor az vagy az ár alapján vagy valami más dolog miatt biztos gyanús és kiszűrhető, hogy ott valami nem okés). Amúgy külsőre szép szőrűek legyenek, ne csapzottak, tiszta tekintetűek, tiszták, élénkek szerintem ilyesmik. Ha beteg lenne a kiscica szerintem látni lehetne rajta.

2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vicuska87 ***** válasza:
66%
Még tegyél hozzá, egy 35.000 ft.ot. Egy tenyésztőtől csak egészséges cicákat fogsz kapni, ha az illető valódi tenyésztő, de el kell kérni a szülők, tesztjeit PKD és HCM-re. Ez a legalapvetőbb!
2013. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!