Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát ajánlotok?...

Milyen macskát ajánlotok? (több lent)

Figyelt kérdés
nincs olyan sok időm, mert késő érek haza suliból (senki sincs otthon) szeretem az ölembe simogatni, nem szedetek vele aludni. :/ és nem hosszú szörű.
2013. febr. 24. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs időd. Ha házimacskát hoznál ők elég hiperaktív cicák főleg mikor kölykök. rengeteget kell velük játszani és megnevelni, hogy ne menjen fel az asztalra vagy a gázra..


Ha te most viszel oda egy cicát és csak simogatod nem neveled abból szörnyen rossz cica lesz mindent rombol majd.


Esetleg menhelyen vannak már nyugodtabb cicák. Onnan válassz!

2013. febr. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2013. febr. 25. 05:56
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
65%
szerintem semmilyen macskát se vegyél, szocializálatlan lesz, és nem fog parancsra az öledben dorombolni...
2013. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron, amikor nincs iskola, akkor vigyél haza macskát, hogy legyen időd megnevelni. De így is hozhatsz már kicsit nagyobb macskát, mert ők már le vannak nyugodva, a menhelyet ajánlom én is.
2013. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat lenne egyedül, az sem baj, viszont akkor érdemes két cicát tartani. Sima házit.


Pont amikor bevállaltam az első cicámat, változások történtek a munkahelyem életében, ami miatt napi 12 órákat dolgoztam, sokszor hétvégén is. A cica meg egyedül otthon... Teljesen bekattant, agresszív lett, láthatóan boldogtalan volt. Ekkor beszereztem mellé egy másik cicát, és ez egy csapásra mindent megoldott. Együtt aludtak, együtt játszottak, le lettek vezetve a feles energiák. :)

Olyan 4-5 hónap elteltével normalizálódott a helyzet e munkahelyemen is, és azóta már rendesen tudok velük foglalkozni. :)

2013. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!