Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza várjam még a cicám?

Annaa25 kérdése:

Haza várjam még a cicám?

Figyelt kérdés
A cicám most tavasszal (párzási időszak) egy hete eltűnt de már mindenhol kerestük és sehol.Elkényeztetett cica és szeret itt élni ezért visszajönne.Egy erdő mellett lakunk ahol rókák is élnek.Az lehetséges hogy megették? Visszavárjam még vagy már reménytelen? :'(
2013. márc. 4. 18:54
 1/6 Mecse ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van akkor hazajön, de nem a rókákon múlik, hanem a többi macskán, ha nem ivartalan.


Ha szereted a cicádat, akkor ahogyan hazaér lebeszélsz egy időpontot az ivartalaníttatására, és akkor ez soha többet nem fog megismétlődni...

2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mi macskáink is ivartalanítva vannak, javaslom, hogy te is ivartalanítsd!És reménykedj, nyugi visszajön..:)
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha visszamegy ivartalanítás plusz veszettség elleni oltás, erdő mellett kötelező!
2013. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kinga1995 ***** válasza:

AZ enyém szökött már el, de két hét múlva hazatalált,pedig jó forgalmas környéken élek (újbudai vagyok) és panelben :-D Persze, hogy lerágtam érte a körmöm :-S De okos állatok ezek, hazatalálnak, hacsak nem történik vele valami. De ha a 4-6-os nem végzett a macsekommal, akkor semmi Ügyes állatok ezek :-D Aztán egyszer leszálltam a villamosról és ott volt a lépcsőház előtt :-D Szólítottam, egy pillanatig nézett, aztán hagyta hogy karba vegyem. Kicsit le volt fogyva de nem nagyon. Ragadozók, vadásznak ezek, még a városban is :-)

Viszont ha hazatér az erdőből ivartalanítás,oltás, élősködőirtás mindenképp!!!

2013. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszii és reménykedek hogy visszajön.Egyébként most akartuk elvinni ivartalanítani.Már meg is beszéltünk egy időpontot az állatorvossal és utána 2 nappal elment:( oltást pedig már kapott..
2013. márc. 5. 17:15
 6/6 Kinga1995 ***** válasza:

Akkor te biztos jó gazdája vagy neki ;-)

Nagyon drukkolok, hogy hazajöjjön! :-)

2013. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!