Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák tudnak szeretni?

A macskák tudnak szeretni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A macskák tudnak.
2013. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A gazdájuknak meghálálják a simogatást, és ezt dorombolással fejezik ki.
2013. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnak és nem feltétlenül azt aki kaját ad nekik.Nálunk anyu és apu rendezi őket,mégis hozzám ragaszkodnak.Munka előtt megsimogatom és elköszönök tőlük,este szintén simogatós üdvözlés van.Jobban hétvégén játszok velük,olyankor mindig rajtam lógnak,ha hülyeséget csinálnak hozzám menekülnek anyu haragja elől.
2013. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kinga1995 ***** válasza:
58%

Reggelente az ajtóig kísér, este felugrik az ölembe és boldogan nyávog ha hazaérek. Néha az ajtóban vár ha soká elvok.

Szeret :-)

2013. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden este mellettem alszik. nem az ágy miatt, hanem miattam... Akkor dagaszt, de csak akkor. Ha sebecskét kezelek neki, csak fintorog meg nyávog, de tűri. És látszik a szemében a hála és a gyöngédség...
2013. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én gyakran érzem hogy a macskám csak kihasznál... Odajön ha simire vágyik, távozik ha elég volt, hízeleg ha kaját akar, odabújik aludni ha fázik... Szerintem valami kötődés van, de nem olyan határozott mint a kutyáknál.
2013. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sír, ha elmegyek itthonról, és az ajtóval szemközt vár, ritkábban kicsit odébb, de rohan elém, ha megjövök, csalódottan-sértődötten vonul el, ha nem én vagyok az, hanem lakótársam, szeret időnként velem aludni, imád játszani velem, szereti, ha simogatom. Hagyja, hogy ha lesérült, lekezeljem, stb... Víz és kaja mindig van előtte, tehát jellemzően nem jön csak azért hízelegni, hogy ugyan, adjak már neki végre.
2013. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sokszor ha a Tv-nél ülök, felugrik az ölembe, és ott alszik<33
2013. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Amikor este lefekvéshez készülök, már türelmetlen.

Lefekszem, odabújik a szívemhez, mint egy kisgyerek, kinyújtja kezecskéit, néz azzal a gyönyörű szemeivel, dorombol, és elvárja, hogy beszélgessek vele.

Lassan elalszik és álmodik.

A másik cicám leül velem szemben, és beszélgetni kell vele,

Felugrik az ölembe, tekereg egy kicsit majd hanyatt fekve tűri, hogy simogassam a pocakját, és néz rám a nagy szemeivel.


Ezek olyan élmények amik felérnek a szeretet élményével.

Szerintem ezt minden embernek meg kellene tapasztalni.

2013. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nekem is van 4 cicám és nagyon cuki szeretem őket mindig hozzám bújnak

dorombolnak sőt néha még az ágyamba is felugrik

2013. márc. 7. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!