Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám hat hetes, ma, és nem...

A cicám hat hetes, ma, és nem hajlandó inni, lehet, hogy még nem tud? És ha nem, akkor hogy tanítsam meg?

Figyelt kérdés

Az evés megy,de az ivás nem:(

Próbáltam vizzel házi tejet higítani,de nem megy.Az ujjamról le nyalja de így nem nagyon jut elég folyadékhoz.

Kérlek gyorsan válaszoljatok!


2009. szept. 12. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és az anyja még nem választotta el őket,
2009. szept. 12. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sem tudott ennyi idősen (most 4 hónapos). Csak beledugta a száját a vízbe, aztán prüszkölt, de nem tudott inni. Később magától elkezdett inni. Ha igazán szomjas lesz, biztos fog inni. Még szopik eleget, biztos nincs rá szüksége. Az enyém 3 hónapos koráig szopott, kb. 2 hónaposan kezdett inni mellé.
2009. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ha az anyja még mellette van ne aggódj mert az majd megtanítja hogy kell inni.Ha nagyon keveset ivott volna már sajnos nem élne.De valószínű nem vagy vele 24 órát igy nem látod ha iszik.

De én probálkoznék cumisüveggel.Olyannak aminek puha a gumija.

2009. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja még szoptatja, akkor semmi gond. Amikor nekünk voltak kiscicáink maguktól kezdték el inni a sima vizet. Szerintem csak hagyd a közelébe a tálkát, mutasd meg neki hol van, tudni fogja mikor kell innia:) Még nagyon pici, nincs semmi baja, nyugi.
2009. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen még szophat, aztán 2-3hónaposan már nyomogathatod a fejét a vízes tálba :) én minden cicám így tanítottam meg :))

nem lesz bajuk

2009. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is úgy kezdett el inni, hogy belenyomtam a nóziját a vizestálba. Kicsit brutálisan hangzik, de beválik. De amig az anyja gondozza, nem kell eröltetned.
2009. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nincs az anyjával,de javult a helyzet,,ugyanis kiskanálból már lefetyel.

De hatékonyabb megoldásokat még várok!

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 12. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit beledugom az orrukat, prüszkölnek egyet és onnantúl megy. De tejet ne adj neki.
2009. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!