Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám ma reggel meghalt....

A cicám ma reggel meghalt. Másfél hetes kiscicáit hogy és mivel etessem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
tejjel, cumisüvegből, vagy ujjadról nyalogassa vagy valami ilyesmiről. Mást nem nagyon tehetsz.
2013. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vicuska87 ***** válasza:
71%

Spuri a boltba, vegyél cicáknak való cumisüveget, és tejpótlót, kifejezetten kiscicáknak való!

Azzal etesd őket, majd evés után nedves ruhával, óvatosan simogasd a hasukat, hogy beinduljon az anyagcsere! Tartsd őket extra melegen!

2013. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem tudsz tenni, akkor vidd állatorvoshoz, ők gondoskodnak róluk! De igyekezz! Bolti tehéntej nem jó! Tedd őket törülközővel, pléddel bélelt helyre.
2013. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Bolti tej NEM jó! Se a tehén, se a laktózmentes. Menj el állatorvoshoz! Ha jó, nem fog sokat kérni, max. pár ezret. Ott kaphatnak erősítőt a cicák, vagy ha az anyuka betegség miatt halt meg, arra is kapnak valamit.

Google-ben vannak jó cikkek erről. Állatpatikában lehet kapni tejport, rajta van a használati útmutató. 2-4 óránként kell őket etetni. Kaja után pocijukat nedves kendővel törölgesd, hogy pisiljenek. Legyenek meleg helyen, ha kell egy plüss állatot oda rakhatsz nekik.

Bármi kérdésed van, írj privátot nyugodtan, gondoztam már kicsiket!

2013. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
74%
Részvétem a cicád miatt!
2013. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom a cicád..

Annyit írnék még a sok tanácshoz,hogy a végbélnyílást kell puha nedves langyos vattával vagy ronggyal törölgetni és úgy jön az inger.

Kitartást a picik felneveléséhez!

2013. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Evés után simogasd, masszírozd a hasukat, az emésztés segítése végett, aztán a végbélnyílásukat egy nedves, langyos-meleg ronggyal. Ez "készteti" őket arra hogy kakiljanak, pisiljanak.
2013. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2013. márc. 8. 19:18
 9/15 A kérdező kommentje:
2 hetesek lesznek vasárnap a törpék naponta hány ml tejet isznak meg fejenként?
2013. márc. 8. 19:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicádat. Ezt a pdf-et most találtam. Igaz, talált cicáról van szó, de szerintem a helyzet jelenleg nem különbözik. Szerintem nagyon összeszedett!

[link]

2013. márc. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!