Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám ma reggel meghalt....

A cicám ma reggel meghalt. Másfél hetes kiscicáit hogy és mivel etessem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 17:16
1 2
 11/15 CODE3 válasza:

Vegyél neki tápszert az állatorvosnál! Ne máshol!!! Lehet hogy ott kapsz állatoknak való cumisüveget is, ha nem akkor gyógyszertár és vegyél cseppentőt, de ha megmondod mire kell azonnal adnak olyat ami jó. Ki kell szúrni egy tűvel a cseppentő gumis részét, az üvegbe beletölteni a langyos tápszert és úgy etetni, napi 4-5 alkalommal. Evés után a cicát simogatni kell, vagy egy paraffin olajos kis ecsettel törölgetni a fenekét, mert nekik az emésztés erre indul be pici korban. Ez helyettesíti az anya nyalogatását. A szemét naponta kell ecsettel nagyon kevés paraffinnal kenegetni az anyai nyalogatás helyett, hogy ne legyen csipás. Ha elkezd ok nélkül nyávogni és nem éhes, akkor fáj a pocija, simizni kell:) Ha van kérdésed jöhet privátban is.

Minden jót!

2013. márc. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
Az állatok nem meghalnak hanem megdöglenek. A növények kiszaradnak. Emberek meghalnak. Senki se mondja, hogy Nagyapàm kiszáradt, anyám megdöglött és a tehenem meghalt. Alsòtagozatos biológia.
2013. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hozzátenném, voltam én is ilyen helyzetben, az egyik legerősebb legizmosabb macskám lett a sok közül a kis szerencsétlen .)) FONTOS! : ha nincs pénzed macskatejre, akkor jó a tehéntej, de mindenképpen forrald fel előtte, majd persze hűtsd vissza!! Mert ha nem forralod fel, a laktózt és a tejben lévő laktobaktériumokat a cicák nem tudják megemészteni és folyamatosan fosni fognak! Én sima szívószállal is meg tudtam etetni!! Időben én etettem szegénykémet amikor csak tudtam, haza jártunk felváltva még a fősuliról is!!! Óránként is akár ha van rá lehetőség!!! Sok sikert! Nagyon kitartó és hálás macsekok lesznek!!!!
2013. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Merre felé laksz? Én ha gondolok, egyet-kettőt elhoznék, és felnevelnék, persze csak ha úgy tervezted, hogy később ígyis-úgyis elajándékozod őket! :)
2013. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én beagle kiskutyákat neveltem fel tehéntejjel!Semmi bajuk nem volt.Előszőr fecskendővel etettem, de nagyon hamar rászoktattam őket a nyalakodásra. Kis ügyetlenek voltak.Egyébként az anyacicámat is fecskendővel neveltem fel, kb 2hetes lehetett amikor az út közepén találtam, nála bolti tej volt.A kiscicák egyébént nálunk olyan 1 hónaposan már isszák a tejet rendesen, ha szopnak, akkor is, addigra kezdik megtanulni.
2013. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!