Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám, mire utalnak...

Beteg a macskám, mire utalnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Először is összevissza mindenhova bepisil, bekakil, időnként ugrik egyet váratlanul, átugorja a nagy semmit, felpattan helyből, megy normálisan majd rohan jobbra-balra, aztán megáll sokszor és gyorsan nyalogatja az oldalát meg mindent. Nem értem ezt a viselkedését... mostanában kezdte, a macska 5 éves. Anyám nem akarja orvoshoz vinni, mert azt mondja semmi baja, csak meghülyült... de én érzem hogy beteg. Valamilyen betegségre illenek ezek a dolgok? Eleinte azt hittem a bolhák miatt csinálja, de azt már megoldottam és semmi változás.

2013. márc. 7. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hete "csodálod" a viselkedését? Cseréld el plüssmacskára, bár lehet, az sem való nektek, mert azt is tisztítani kell időnként.
2013. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
48%

Orvoshoz kell vinni!


Sok fajta betegségnek lehetnek ezek a tünetei, de lehet a félelem is!

ÁLLATORVOS!

2013. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Valletta ***** válasza:
Esetleg egy féregtelenítést megérne a dolog, az nem is drága.
2013. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hasmenés is (mármint veszélyes), de és is inkább féregre tippelek. Nézd meg ha megnyomod az oldalát akkor fáj-e neki mert ha igen akkor lehet belső sérülés is.
2013. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármi baja lehet. Muszáj rávenned az anyukádat! Nekem is ez volt, hogy a cicám náthás volt, szüleim szerint semmi baja. Aztán több napig sírtam, orvos telefonszámokat nyomtam a kezükbe, olvastam a betegségükről. Végül bejött a kínlódásom, azóta bármi baj van, elvisszük őket állatorvoshoz. Szerintem nálad is kell ez az áttörés, a cica életébe is kerülhet! Ha egyszer anyud eljut az orvoshoz, látni fogja, hogy nem egy UFO és nem kell milliókat sem fizetni. Persze ehhez keresd meg a legközelebbi orvost, ismerősöknél kérdezősködhetsz, árakat is nézz! Sok sikert!
2013. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!