Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hódmezővásárhelyen (vagy...

Hódmezővásárhelyen (vagy esetleg Szegeden) hol lehet olcsón lány macskát ivartalaníttatni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegeden volt akció, nem tudom, hogy van -e még. Mi 11 000-ért ivartalanítottuk nőstény cicánkat Martinek Vilmosnál.
2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 borcsi02 ***** válasza:
Az átlag ár olyan 10.000 és 15.000 körül mozog, helytől függően, nálunk Bp-n, egy eléggé színvonalas állatgyógyászati központban 12.000, vidéken talán olcsóbb, nem tudom, de általában egy 10-es alatt nem lehet "megúszni", csak ha valahol akciót szerveznek. Érdeklődj a helyi dokiknál.
2013. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első kommentező által leírtak szerintem nagyon hasznos infók. Általában ilyenkor vannak mindenfelé akciók. Szerintem érdeklődj a megadott dokinál!
2013. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!