Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arnold1987 kérdése:

Hogyan hódítsam vissza? Van egy lány 29 éves, katona, én Érden lakom, ő meg Hódmezővásárhelyen.

Figyelt kérdés

Igazából elrontottam mindent, mert féltékeny voltam, nem tudtam mit kezdeni azzal, hogy a kiképzése miatt sokáig nem keresett és bármit megpróbáltam volna hogy visszaszerezzem.Fenyegetőztem öngyilkossággal, még anya facebookjára is beléptem és az ő nevében írtam neki aztán persze kiderült minde és most azt mondja hogy gyűlöl. De szombaton akar jönni és beszélni mert anya megkérte rá de azt mondta hogy már sosem tudna szeretni de mivel ezt kértem ad egy utolsó esélyt.

Bár hallani a hangjából a gyűlöletet. Hiába mondtam neki hogy mindent azért tettem mert elvakított a szerelem, nem érdekli. Szerintetek mit kellene már tennem? Tudom, hogy hülye voltam de meg tudnék változni érte. Szerintetek tudnak még szeretni ha látná hogy normális vagyok? Nagyon rossz nélküle de ez őt nem igazán érdekli.


2011. nov. 5. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Átverted, hazudtál neki, eljátszottad az összes bizalmát. Olyan nincs, hogy az ő kedvéért meg tudnál változni. Ne haragudj, de ez az igazság. Ha valaki olyan amilyen, akkor csak ideig óráig tudja azt leplezni, de amint biztonságban érzi magát visszamegy minden a régi kerékvágásba. Ha még a hangján is hallod hogy gyűlöl, akkor ott már nincs mit tenni. Hagyd elmenni, és tanulj a hibádból. Ha üldözöd, zaklatod akkor azzal még jobban növeled az ellenszenvét.


27/n

2011. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!