Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakarja a fülét, ha nem...

Miért vakarja a fülét, ha nem bolhás?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy gombás fertőzés lehet. Tud erről valaki valamit? Az állatorvos azt mondta várjunk még vele, de én nem szeretném, hogy teljesen lekopjon a szőr a füléről.
2009. szept. 14. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet atkas is.

De ha az orvos igy all hozza, szerintem keress egy masikat...

2009. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, lehet atka is, ez a fülében található. Nekem amikor kiderült, hogy nem bolhás, de mégis vakarózik, és nem is allergiás, az állatorvos azonnal azt mondta, hogy atka, és bekente a kutyusom nyakát valamivel, és azóta nem vakarózik. Szerintem egy jó állatorvosnak ezt kéne tennie, minél előbb kivizsgálni, és nem várni.

Lehet, hogy a tiéd is atkás, de lehet, hogy allergiás. Az pedig sokmindenre lehet, pl. csirkehúsos tápra, ilyesmikre.

2009. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a "várjunk még" nem diagnózis. Bőrkaparékvizsgálatot kéne csinálnia, megnézni, hogy gyulladt-e, allergiatesztet. Menj másik dokihoz.
2009. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet gomba, allergia vagy akár rüh-atka is...

szerintem keress másik orvost...

2009. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké meggyőztetek. Elviszem oda ahol ivartalanították az a doki nagyon jó csak messze van tőlünk, de a cicuért mindent. Egyébként belül megvizsgálta a füleit a doki és nem talált semmit. Rendszeresen tisztítom a füleit. Nincs begyulladva, és nem váladékozik. Még meg is szagolta.
2009. szept. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!