Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a macskákat...

Hogyan lehet a macskákat elűzni a kertből?

Figyelt kérdés

Természetesen én is szeretem az állatokat, és nekem is van egy cicám. De az idióta szomszédomnak 10 van !! (Nem ívartalanítja őket) És folyton az én kertemben tanyáznak, ahol kipisilnek mindent.

Van rá valami praktika hogy hogyan lehetne őket távol tartani ?



2013. márc. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Oda kötsz egy kutyát. De sose bántsd a cicákat. A mi idióta szomszédunk kővel dobálta a cicámat amikor a kertjük felé még csak közelített... :(
2013. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valletta ***** válasza:
Leginkább semmivel, mivel a macskák főleg éjjel aktívak és hacsak nincs rá több napod, hogy folyton kinn ülj a kertben és teszem azt levízipisztolyozd őket, nem sok esélyed van. Ha lenne kutyád az elkergetné őket, de csak ezért ne tarts, mert egy kutya nagyon nagy felelősség és napi foglalkozást igényel.
2013. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak sajna tiszta macskaszar a kertem, és mindent kipisilnek :(
2013. márc. 13. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
légpuskával :D kit érdekelnek a rühes macskák??hűtlen dögök...
2013. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a szomszédoddal és próbáld megkérni hogy csináljon valamit a macskákkal :)
2013. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!