Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám, mit tegyek?

Beteg a macskám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kandúr cica, mindjárt egy éves, fáj a hasa, nyöszörög és láthatóan szenved. Teljesen kinyúlva fekszik, nagyon szaporán veszi a levegőt. Kerti cica, gyakran el is járkál, lehet, h valamilyen mérget evett? Mit tegyek, h meggyógyuljon? Az közrejátszik benne, h kiskorában az anyja nem szoptatta? Ezért nagyon pici, fejletlen, de eddig mindig egészséges volt.

2013. márc. 12. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz, nehogy valami komolyabb baj történjen...
2013. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS, MOST, RÖGTÖN!
2013. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ivaros macskákat gyakran éri baleset, mivel kóborolnak mérget is megehetnek akárhol.

Mit tegyél? Vidd orvoshoz, különben elpusztul, aztán ivartalanítás, hogy máskor ne betegedjen meg.

2013. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:

MIt tegyél???

Ez kérdés lenne?


VIDD EL ÁLLATORVOSHOZ!

2013. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos azonnal!! Ha én látnám így a macskámat nem ide írnék tanácsot kérni, azonnal állatorvoshoz vinném! Tudom, hogy sokan írnak ide és próbálnak segítséget kérni itt, mert pl. nem tudják orvoshoz vinni az állataikat anyagi okok miatt. De mi nem orvosok vagyunk és nem tudjuk megállapítani mi baj lehet és főleg hogy házilag mivel lehetne gyógyítani......de amit leírtál az azt jelenti, hogy komolyan beteg a macskád! Bármi lehet vele. Lehet elütötték, mérget evett, belső szervi sérülése, gyulladása lehet....ha nem viszed orvoshoz, ne várj arra hogy magától rendbe jön.
2013. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két napja is valaki írt ide, hogy a macskája nagyon beteg rázza a fejét,hány, hasmenése van és egyensúlyzavara, össze vissza dölöngél.......na azóta is itt várja a segítséget az oldalon és tuti nem vitte el dokihoz! Tudom, hogy nem kis pénzbe kerül az állatorvos főleg ha nagyon beteg az állat....de az hogy tétlenül nézni ahogy szenvednek és közben meg a gép előtt ülnek várva a válaszokat........
2013. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!
2013. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na hogy van a cicus?? Mi történt vele???
2013. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!