Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskám?

Beteg a macskám?

Figyelt kérdés
Kb. 1napja folyamatosan tátog (úgy mintha egy hajszál akadt volna a torkán) illetve mindig nyalja a száját (illetve nem is a száját hanem inkább az orra alatti részt), pedig már nem most evett. Sokszor krákog, mintha a torkán akadt volna valami és olyankor a mancsával mindig piszkálja a száját (sokszor a hátsó két lábán áll hosszú másodpercekig és úgy) Eszik rendesen és fogalmam sincs mi lehet a baja lehet, azt se tudom beteg-e, csak azt hogy vmi nem stimmel vele. Tudtok segíteni?
2013. jan. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a fogát, valoszinü hogy beragadt neki valami.
2013. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy olvasom eléggé szenved szegény. Nézzetek be a szájába, hátha találtok valamit, ami bennakadt. Ha nem találjátok, holnap vigyétek el orvoshoz.
2013. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem beteg vagy falami van a szájával.
2013. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cica? Nem most váltja a fogait? Az én cicám akkor viselkedett hasonlóan, mikor mozgott a szemfoga.
2013. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :)

Megnéztem a száját, volt is benne valami, (nem bírtam kinézni, hogy micsoda). Utána elszaladt, viszont mikor kicsit később ismét megnéztem, már nem volt ott semmi, azóta nem is csinálja, amiket eddig. Úgyhogy szerintem meggyógyult. Bár lehet hogy tényleg fogat vált. Egyébként két és fél éves. Mikor szokott fogakat váltani?

2013. jan. 16. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél éves kora körül váltja a fogát, azon már rég túl van.
2013. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már rég elmúlt. Úgy vélem teljesen normálisan viselkedik. még 1X köszönöm
2013. jan. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!