Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kóborol a 9 hónapos...

Miért kóborol a 9 hónapos lány cicám?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött. Reggel kiengedtem az előtérből (éjszaka az előtérben szokott aludni), utána elő sem jött egész nap. Tesóm látta 1x, más macskával, de oda se ment hozzá, hiába hívta, hiába zörgette a tápos tálat.


Ma láttam a tetőn 3 macskával (asszem fiúk voltak), szóltam neki, oda se jött hozzám. Egyszer elindult felém, de meggondolta magát, és a másik macskával elmentek... de közbe a macskának röviden dorombolt, olyan csinált, mint amikor nekünk szokott "köszönni", amikor meglát minket. Haza se jön enni, mi baja lett így hirtelen?? :O


2013. márc. 12. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
tüzel
2013. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik a párzási időszak. Ha most elviszitek ivartalanítani, akkor nem fog elkóborolni, meg mindenféléket csinálni, meg nem fog boldogítani egy rakás kismacskával, amiket nem tudtok majd hova tenni.
2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ha oda is jönne hozzánk, nem a fiú macskák után menne, akkor lehet ellehetne vinni ivartalanítani... köszi a válaszokat
2013. márc. 12. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen ivartalaníttatni kell, különben évente 2-3 alkalommal is vemhes lehet. Másrészt ha még korán ivartalanítva van, nem szokik hozzá annyira a csavargáshoz sem.
2013. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megéhezik és odamegy majd.
2013. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Az ivartalanítás nagyon jó ötlet!

Minél előbb csináltasd meg, és akkor nem lesznek ilyen gondok!

2013. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
IVARTALANÍTÁS!
2013. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!