Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki csinálta már végig a...

Ki csinálta már végig a Purina One 21napos programot?

Figyelt kérdés
Mit tapasztalt?
2009. szept. 14. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én végig csináltam, tényleg jó! Frenetikus hatást ne várj, de az én cicámnak szebb, lágyabb lett a szőre, és mintha kicsit aktívabb is lenne azóta. Azóta is azt kapja.
2009. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Énis végigcsináltam. Nekem rettenetesen sovány,fényletelenszőrű volt a cicám. Mostanra hízott, és szép a szőre:) Énis maradok ennél,bár elég drága:(
2009. szept. 14. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat en vegigcsinaltam, de a cicam azota rosszul van, fogyott ket kilot es minden este hany.

En inkabb maradok a regi kajaknal :)

2009. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Biztosan ettől???
2009. szept. 14. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha, 100% sajnos.

Mikor a regi kajat eszi semmi baja, amikor Purinat akkor jon a vilag vege :(

2009. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi végigcsináltuk,de az én cicám ennél jobbat eszik..Royal Canint,de tényleg jó,bár neki nem volt gond a szőrével...csak azzal,hogy válogatós:)
2009. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekünk a Royal nem jött be, egy sem evett belőle,hiába költöttem rá egy csomót:S
2009. szept. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!