Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsán viselkedik a cicám,...

Furcsán viselkedik a cicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nőstény cicám, és egy 2 hónapos kiscicája. Az anyuka pár napja csak fekszik, néha játszott a kicsivel is, de ma már tényleg csak fekszik és nem akar enni. Próbáltam megvizsgálgatni, hátha fáj valamilye, de nem reagál semmire. Ami feltűnt nekem, hogy nagyon gyorsan csóválgatja a farkát, amikor fekszik és szerintem a szokottnál gyorsabban ver a szíve. Még egy két napja észrevettem, hogy az egyik bimbója be van gyulladva, gondolom megharaphatta a kiscicája amikor szopott, de ma már egész szép volt. De lehetséges, hogy a bimbójával van valami probléma és ezért gubbaszt egész nap? Remélem nincs komoly baja, de ha nem változik a helyzet pár napon belül elvigyem dokihoz, ugye?
2009. szept. 16. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, minél előbb vidd dokihoz, mert ha nem eszik, kiszárad. látatlanba nehéz jósolni, lehet, hogy a cicije miatt van rosszul, de sok más is előfordulhat, ami nem függ össze az anyasággal és a kiscicával.

jobbulást a cicusnak, remélem, nincs nagy gond!

2009. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vidd el dokihoz..ha csóválja a farkát,akkor ideges..

csak ennyit tudok mondani,mert 3 fiú cicánk van..remélem nem lesz semmi gond..jobbulást neki =)

2009. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy vidd el orvoshoz.Mi van, ha megmérgezték, vagy valami mérgezett egeret, vagy valamit evett?Ki fog száradni, ha nem is iszik, Lehet, hogy fáj neki valamilye, ezért nem mozdul, és csak a farkát csóválja, ami tegyük hozzá, hogy macskáknál nem túl gyakori, néhány kivételtől eltekintve.Próbáld meg felállítani, és nézd meg mi történik, vagy ha megemeled nyávog-e nagyon? Mert ha igen, akkor fáj neki valamije.Ne késlekedj, minnél gyorsabban vidd el orvoshoz, nehogy valami komoj baj legyen, és már ne tudjanak mit kezdeni vele!
2009. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Ma reggel már evett a cicám és szoptatott is. Ez már jó jel szerintem:) De még mindig olyan kis kedvetlennek látom. De ha már eszeget, akkor nagy baj nem lehet, ugye? Ma este rendel a dokink, lehet megmutatom neki.
2009. szept. 17. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!