Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen név illik rá?

Milyen név illik rá?

Figyelt kérdés
Született 2 kiscicánk egy teknős tarka(szürkével cirmossal :D)és egy fehér akinek egy-két pici szürke cirmosos-fekete és vörös folt van a fején és a farkán.Az első neve Maszat(becsületes nevén Maszat Hercegnő :D ) de a másiknak nem tudom jó nevet adni.Amúgy kislány. :) (talán ezt a cicásabbak már tudták mivel a 3 színű cicák mind csajok:) )

2013. márc. 21. 19:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azthiszem döntöttem.Megnéztem a cicanaptárat és a Szabóca mellett döntöttem :))) És esküszöm TELJESEN VÉLETLEN a Maszat névvel van egy napon.Ekkor jöttem rá hogy mostmár biztosan ennek kell lenni a nevének :DD
2013. márc. 22. 22:10
 12/15 A kérdező kommentje:
* Szamóca xDDD
2013. márc. 22. 22:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A reakciódból ítélve buta vagy és kiállsz mellette, de azért megpróbálom elmagyarázni hátha megérted.

Azzal hogy szaporítod a macskádat, mert cuki, sokkal több kiscicának teszel rosszat mint gondolnád.


1: Amikor a macskád lehoz egy almot, lesz x kölyök, amiket gondolom elajándékozol. Akik örökbe fogadják tőled, azok 2 macska életét menthetnék meg ha menhelyről fogadnák be. Egyik amit befogadnak, másik amelyik a helyére kerül. Ehelyett a te macskádat fogadják be, mert te rábeszéled őket. Gondolom javarészt a barátaid is olyan okosak mint te, ha még támogatnak is azzal hogy befogadják a macskádat. Ez azt jelenti hogy ők sem ivartalaníttatnak, még több macska.


2: A macskád élettartama minden ellésnél rövidül. Tudtad ezt? Emellett neki a párosodás fáj, nem jó érzésből csinálja mint az ember.


3: Párzáskor rengeteg betegséget elkaphat, halálos vírusokat, amik a macskák között terjednek párzás, verekedés és egyéb testnedv csere útján. Ezekbe a betegségekbe nemhogy kínok között belepusztul, de leörökíti a kölykeire is, akik tovább örökítik.


4: Az Európai rövidszőrű (házimacska) soha nem fog kihalni, pont az ilyen szaporítók miatt mint te. De ha ritka lenne a faj, mint mondjuk a Ragdoll, akkor az emberek ugyanúgy fizetnének érte, versenyekre vinnék, tehát a tenyésztők rákapnának, és láss csodát nem halt ki.


Kérlek ivartalaníttasd a macskádat, amit teszel az állatkínzás. Jó lenne ha beszélnél a szüleiddel, mert te nyilván nem vagy több 13-nál, nem fogod felfogni amit leírtam.

2013. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha az megnyugtatja a kis lelked elmondom neked hogy most fogjuk ivartalanítani de lehet hogy te azért mondod ezt mert nem tudod hogy: Azok a nóstény macskák akik nem ellettek min. 1 almot és kiivartalanítják őket 60% hogy valami rákos megbetegedést kapnak el. CSAK ÚGY mondom...
2013. márc. 23. 08:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez egy hatalmas tévhit. Ebből is látszik hogy mennyire nem értesz hozzá. Nézz utána alaposan a neten, és utána vitatkozz. Tudod én eléggé értek a macskákhoz, úgyhogy akár fölösleges is a többi hülyeségedet felhozni mentségedre. Szaporítsd akkor tovább, de közben gondolj arra hogy hány cica pusztul el, szenved miattad. A te lelkeden szárad.
2013. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!