Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a macskának néha kutyako...

Lehet a macskának néha kutyakonzervet adni? Nem árt neki?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Én is szoktam adni nekik (Teljes értékű száraz táp mellé), megeszik szépen. Nem méreg, ehető. Aztán aki akar, majd elmélkedik a taurin százalékokon. :)
2013. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha adsz neki, abból nincs semmi gond. Csak akkor van probléma, ha csak kutyakonzervet kap, mert teljesen más összetételű, mint egy macskaeledel, és nem fedezi egy cica szükségleteit.
2013. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak néha adsz neki(mondjuk egy hónapban 2x)akkor nem lesz baja.Én is szoktam néha adni,bár a cicakonzervet jobban szeretik.
2013. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Macskának lehet kutyakaját adni, de kutyának tilos macskakaját adni. Ergo időnként adhatsz, nem árt meg
2013. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Az én macskám is a HappyCat zsáraz mellé Real Nature kutyakonzervet kap, semmi baja tőle. Jó az összetétele, sok a hús benne, ez a lényeg.
2013. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha.. nagyon ritkán igen!

Amikor kinyitom a kutyinak a konzervet, a cica már ott is terem és olyan kis aranyos fejjel néz, hogy megsajnálom, hagyom hogy a kanalat lenyalja.

Azért nem fordul elő sokszor, mert a kutyusnak inkább főzök valami finomat, mintsem ilyen konzervet egyen. :)

2013. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon nem kéne, mert nincs benne taurin ami a cicáknak elengedhetetlen. (Szívelégtelenséget okozhat).
2013. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És kutyának száraz macskatápot, keverve a kutyatáppal ? Öreg spanci és a macskatáp kisebb, jobban rágható számára.
2013. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azt vajon megmérte már valaki, hogy a macska természetes zsákmányállatainak (rágcsálók, kisebb madarak stb) mennyi a taurintartalmuk? :)
2013. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!