Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá azt az...

Hogyan szoktassam rá azt az istenverte macskát, hogy ne üljön rá a laptopomra?

Figyelt kérdés
Benn van a szobában, elmegyek zuhanyozni, úgy hagyom a laptopot nyitva, visszajövök és a dög rajta fekszik a laptopon. Nem ecsetelném most hogy ez mennyire káros neki (túlmelegedés szempontjából pl). Próbáltam kedvesen, szelíden, türelmesen, próbáltam keményen, de semmi sem segít.
2013. márc. 26. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ott a laptopot előtte... igen egyszerű megoldás.
2013. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Te vagy a hibbas...miert engeded be a szobaba mikkor nem vagy ott, miertnem teszed el a laptopodat? mikkor nemcsinalsz semmit vele... a buksicicad nemtudja h neked az a laptop mennyire szamit:)
2013. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Kettőtök közül Te vagy az értelmesebb lény!

Próbáld meg hogy nem hagyod elöl....

Nekem is vannak macskáim, és amit nem akatom hogy tönkretegyenek, vagy össze szőrözzenek azt nem hagyom Nekik tálcán...

2013. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A macskák a meleg helyeken szeretnek heverészni, úgy látszik ez nálatok a laptop, szóval az kedvenc helye. Elég lenne lecsukni is, mert a teteje nem meleg és arra már nem feküdne.
2013. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
33%
Narancs,vagy citromkivonatot kenj oda,ahol nem szeretnéd látni a kutyát\macskát. Vagy valami mentolosat. (Pl. fogkrémet) :))
2013. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:
72%

Úristen, ez hatalmas probléma!


Egyes, hajtsd le a laptopot, nem értem, ezt miért nem tudod megtenni!

Kettő, ha ez ekkora gond, akkor ne tarts macskát!

2013. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Takard le egy kosárral vagy lavórral? Tedd hozzáférhetetlen helyre? Ilyen ördöngös rafináltságok nem jutottak eszedbe?
2013. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csukd be az ajtót...-_-" ha dögnek hívod akkor miért tartod? ha nem a tied akkor meg kicsukhatod a szobádból...
2013. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csak azért fekszik oda mert ott meleg van az én cicám is ezt csinálja, tedd át valami meleg helyre és kész (amúgy arra vigyázz hogy képes kikaparni a gombokat)
2013. márc. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tites válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, gyakran rátelepedik, ha felnyitva hagyom, de eszembe sem jutna dôgnek nevezni! Leveszem ôt onnan és ha valahova elmegyek egyszeruen lezárom a laptopot!

Annál sokkal jobban szeretem a cicámat, minthogy így kiakadjak rajta...

2013. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!