Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám megevett egy egész...

A macskám megevett egy egész kocka teavajat! Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Kiraktam a madaraknak a fára egy egész kocka teavajat mert imádják, erre felmászott a cicám és egyszerűen megette!
2013. márc. 27. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb aznap szétfossa a lakást, más mi baja lehet?
2013. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Semmi baja nem lesz, lehet, hogy a sok zsiradék megfekszi kicsit a gyomrát, legfeljebb 1 napig ne adj neki enni, had tisztuljon.

Nekem a kutyám egyszer majdnem 1 kiló kristálycukrot nyalt fel a földről :) Boltban vásároltam és kikötöttem a bolt elé a kutyát. Jött egy férfi és kiejtette a kezéből a cukrot. Mire kijöttem a boltból, már majdnem elfogyott az összes :)

2013. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
61%

Hasmenés, hányás, terhelt gyomor!


A teavaj, az zsír, kis mennyiségben, mondjuk egy teáskanállal az még egészséges, de ennyi már nem!

Szegény madaraknak nem jutott enni! :)

2013. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Max annyi fog történni a cicáddal, hogy nem ér el a macskaalomig a hasmenéstől:) De amúgy semmi különös, ne aggódj. És a madaraknak vagy rakd biztonságosabb helyre a kajájukat, vagy mást adj nekik.
2013. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nyugi semmi baja nem lehet tőle és ha egyszer jól esett neki akkor egészségére!
2013. márc. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta tegnap. Eléggé megviselte, azóta is egy helyben meditál az asztal alatt :D De nem úgy néz ki, mint akinek komoly baja van, csak hát 10 dkg vaj... hát na. Én is szarul lennék tőle.
2013. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!