Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kocka srácok (aka számítógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

A kocka srácok (aka számítógép b*zik) egész életükre párkapcsolat nélkül maradnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rajtuk múlik.
2012. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 okoska31 ***** válasza:

ha a 24 órából 16-ot a gép előtt töltenek, akkor max. a cyber térben lesz barátnőjük.


így igen.

2012. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ameddig kockák, addig biztos.


Ha a számítógépet esetleg kondibérletre cserélik, akkor egy idő után jobb eséllyel csajozhatnak.

2012. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát gondolj bele. Mondjuk egy ilyen ember talán egy barátnőt, aki mondjuk nem ilyen. Szerinted a lány meddig bírná?

Aki szélsőségekben utazik, annyira kocka az ne is akarjon barátnőt, mert csak árt vele magának is és a lánynak is. Max ha a kiszemelt szintén ott ül egész nap akkor lehet közös program:D

2012. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem, de elég nehéz mellettük az élet. ( Egy kocka élettársa)
2012. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vannak kocka lányok is
2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13:14-es vagyok. Amúgy jártam kocka pasival. Egy életre elég volt. Soha, soha többet.
2012. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a válaszokat.

Én inkább az ilyen "retro kocka" vagyok. Magyarul a régi sárga kazettás játékokkal játszok néha. Ha lenne párkapcsolatom akkor biztos, hogy LÉNYEGESEN kevesebb időt töltenék itt a gép előtt. XD

2012. aug. 31. 13:21
 9/17 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire és milyen értelemben kockák
2012. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mit szóltok egy olyan pasihoz akinek programozás a szakmája,szereti imádja sokat képzi magát,de mellette szereti a csinos nőket,nagyon figyel magára,heti 4 kondi edzése van,ruháit megválogatja,haját mindig belövi és szoláriumozik is :D :D


Egy ilyen srácra mit mondtok?? :D

2012. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!