Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálnak a macskák?...

Mátyás97 kérdése:

Miért utálnak a macskák? Lehet a kutya szag miatt?

Figyelt kérdés
A nagyapámnak vannak macskái. De akárhányszor meglátnak, fújnak, karmolnak, és felborzolják magukat. Én rengeteget foglalkozok kutyákkal. A kutyák sokszor adnak puszit, dörgölőznek. Én szeretem a macskákat is, de ők engem nem. Miért?

2013. márc. 30. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok így elsőre, hogy nem lehetnek valami szelídek azok a macskák, amolyan tipikus fél vad macskák, akik inkább nagyapádat kedvelik, mert ő eteti. Az én szelíd macskám nem foglalkozik a kutya szaggal, de a kutyákat nem szereti.
2013. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez a baj. Nagyon ritka az, amikor dörgölőznek is.
2013. márc. 30. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:

én kutyás vagyok,kutyáim is vannak,a macskákat nem szeretem annyira,de az összes macska bújik hozzám :D biztos jó a kisugárzásom vagy nem tudom..


tuti a macskák nem olyan szelídek..

2013. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!