Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánkat elaltattuk de...

A macskánkat elaltattuk de nagyon hiányzik mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerezz be másik cicát. Az elmentre meg emlékezzél jó szívvel.
2013. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
72%

Egy másik cica megoldást jelenthet, de ugyanolyan nem lesz, mint a másik volt...

Ha nem érzed készen magad, egy másik cicára, akkor pedig az idő, majd feledteti a hiányát!

2013. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk megoldást jelentett az új cica, ahogy ő meglett, már nem sírdogáltam a régi miatt.
2013. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, sajnálom. :(

Én is átestem ezen a szitun. Én nagyon sokat sírtam, egy ideig rá sem bírtam nézni más macskára még képen sem, mert rögtön bőgtem és akkor azt is komolyan gondoltam, hogy soha többet nem kell cicc, mert annyira fájt az elvesztése. Idővel jobb lett és kb. egy évre rá lett egy macsekom. A "régi" cicám nem helyettesíti és még csak nem is hasonlít rá, sem külsőre, sem természetben, de nagyon szeretem a mostanit is, és remélem nagyon sokáig lesz velünk, épen, egészségesen, boldogan.

Lehet várnod kéne kicsit, amíg lenyugszol, amíg meggyászolod a cicád, aztán majd utána kialakul, hogy hogyan tovább. Egy ideg biztos hiányozni fog még. :(

2013. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ :)
2013. ápr. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!