Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti egy átlagos nap miket...

Ti egy átlagos nap miket szoktatok adni a cicátoknak? Szoktatok nekik adni tápot? Ugyanúgy reggeli, ebéd, vacsorát kap? Szerinted szép a cicád?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy ki, hogy tartja a cicáját. Nekem van kettő is, és szeretném leelenőrizni, hogy jól csinálom e.

Köszönöm mindenki válaszát.


2013. márc. 31. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hm... elég sokat olvastam a macskák táplálásáról és a nyers máj sehol nem volt tiltva, azért is merek adni azt a macskámnak, de eddig életében kb. 5x evett. Valószínű az összes foga elromlott emiatt...

Azt is tudom, hogy tejet nem szabad nekik adni, mert NÉHÁNY macska nem tudja egészen jól megemészteni és hasmenést okozhat náluk. DE ezt sem napi szinten és literszámra fogyasztja.

Én úgy gondolom, ha amúgy elég jó minőségű táppal van etetve, akkor néha-néha belefér egy-egy olyan falat, amit szívesen megeszik és persze abban a mennyiségben nem ártalmas a szervezetére.

2013. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mecse ***** válasza:

Nyers belsőségektől semmi baja nem lesz a cicáknak, nyers májtól sem, nyilván amikor mondjuk egerésznek vagy madarat fognak (túlélés folytán, nem passzióból gondolok itt erre), sem fognak a cicák kis serpenyőt ragadni és pirítani át a májat pl., fogyasztás előtt...


Májtól ha KIZÁRÓLAG azt kapná, akkor lehetne A-vitamin túladagolása a macskának, de nyilván ehhez az kell hogy semmi egyebet ne kapjon enni csak májat.

2013. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!