Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egy hetes kiscicáink...

Eszternagy kérdése:

Az egy hetes kiscicáink valószínűleg macskanáthásak. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Gennyes a szemük nem nyitják ki és tüsszögnek. Kamilláztuk a szemüket de ez nem segít csak külsőleg. Az állatorvos nagyon messze lakik. Ha valaki tudja mit lehetne ilyenkor csinálni az kérem írja le.

2013. ápr. 1. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vigyetek dokihoz
2013. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkèppen dokihoz vinnèm, akàrmilyen messze is legyen...
2013. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon messze lakik? Mielőtt elleted a macskád, illene orvost keresni hozzájuk, és bevállalni az utat, ha messze van akkor is. Megáll az eszem. Mit csinálj? Vidd őket orvoshoz!
2013. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha házi módszerekkel nem tudjátok megoldani, kénytelenek lesztek orvoshoz vinni, különben lehet h elpusztulnak.
2013. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az anyamacska be lett oltatva amikor terhes volt, de úgy tűnik, így is elkapták. Lehetséges, hogy nem hatott az oltás?
2013. ápr. 1. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontosabb kérdés, hogy macskanáthásak a kicsik, s minél előbb állatorvoshoz kerüljenek, mint azon tűnődni, hogy hatott-e az oltás.
2013. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Állatorvos, mindenféleképpen, belehalhatnak ha nem viszed őket el dokihoz, ha még véletlenül is életbe marad 1-2 doki nélkül az sem biztos hogy úgy fog viselkedni mint a többi macsek, fent maradhatnak problémák, nem fogja esetleg tudni koordinálni a mozgását, hidd el én tudom, állatmentő vagyok, láttam már ilyet, rossz gazditól kellett menteni cicákat =/
2013. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül nem kellett elvinni az állatorvoshoz, felhívtuk és azt mondta, hogy mivel kaptak oltást nem kell újra kijönnie hozzánk, csak adjunk nekik antibiotikumot, elmondta, hogy hogyan és mennyit és rendbe is jöttek. Nagyon eleven, játékos kiscicák. :)

Köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!