Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A minőségi (Royal Canin)...

A minőségi (Royal Canin) tápból kevesebbet eszik a macska, mint pl. a Kitekatból vagy Whiskasból? Ad valaki Royal Canint cicájának? Ha igen, mennyit eszik meg naponta? Legyen a méret egy tejfölös pohár.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
A Royal Canin hátulján rajta van az etetési útmutató, s adnak hozzá kis mérőpoharat is, szóval nem kell tejfölös pohár :)
2010. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Hmm... én cicóim ritkán kapnak Royal Kanint, inkább whiskast, kitekatot, frieskiest. de ha royal kanint adunk nekik, akkor még többet esznek belőle, mint a másik márkákból, mert jobban tetszik nekik :)

És én nem is kaptam mérőpoharat vele

2010. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Kevesebbet eszik belőle mivel minőségi. Etetési útmutató meg rajta van a hátulján.
2010. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem adják hozzá, hanem leveszed a polcról, ingyen van!
2010. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
hupsz, canint*
2010. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
A napi adag az én cicám számára szárazból kb. 2x25 gramm, a mérőpohár alapján. Mellé 1x40 gramm szószos. És még így is kövér...
2010. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Csatlakozom,jóval kevesebbet eszik,közel a felét Royal Caninból,mert táplálóbb,mint mások,és elég mellé,egy kis doboznyi Gourmet pástétom,és tökéletes súlyban van,pont ma voltunk doktorbácsinál.Húzós az ára,de megéri,jó a cicának,jó a mamának,ja és nekünk is rögtön adtak ingyen poharat,vagy kérj mellé!
2010. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert az én macskám (az egyik) keveset eszik. Vettem neki Kitekatot is és alutasakosból több változatot. Egyedül a Royal Caninból eszik többet. kb. 8 hónapos cica. Igaz, hogy sokat döglik az ágyon és sokszor játszani is lusta. Még nem vékony, csak látszik az oldalán, hogy horpadt, üres a gyomra. Ha nekiáll enni, meghall valami zajt és abbahagyja, inkább fülel és elmegy a táltól.
2010. jan. 29. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Etetés közben ne zavarjátok. Féregtelenítve van?

Elvileg az rc-ből kevesebbet kéne ennie mert ez minőségi lktató táp. A hátulján levó utmutatóban bizhatsz annyit adhatsz neki bátran.

2010. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyémek azt esznek, és hát elég gyorsan fogy. Nagyon gyorsan. Igaz, hízó-kúrán vannak, mert az egyik nagyon leromlott állapotban volt, a másik meg közepesen rosszban. De nem számttevő a mennyiségi különbség szerintem.
2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!