Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaphat a nosteny cicam feregte...

Kaphat a nosteny cicam feregtelenito tablettat paroztatas elott?

Figyelt kérdés

Nem volt feregtelenitve es szeretnem most(ma vagy holnap).

Olyanok NE irjanak akik nem a kerdesemre valaszolnak!(ivartalanitsd stb)



2013. ápr. 5. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen, kaphat. Nem befolyásolja a pároztatás sikerességét. Viszont egyes készítmények (pl Banminth cat pasta)javaslata szerint érdemesebb 2 héttel a bagzás után adni a tablettát. Persze ha úgy látod, hogy férges a macska, akkor természetesen azonnal kell lépni.
2013. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Ha megyek az allatorvoshoz es meglatom mit mond o is.:)

Amugy en valahol azt olvastam hogy paroztatas elott kell 2 hettel es azert kerdeztem...

nem tudtam mikor fog tuzelni mert kihagyott ket honapot es tegnap tuzelt,nem szamitottam ra :D

Megegyszer koszonom a valaszt!!!

2013. ápr. 5. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Kedves előttem válaszoló!


Az állatorvosnak nem feladata a szaporulat, tenyésztés megelőzése. A feladata annak megelőzése, hogy a szaporulat ne kerüljön rossz kezekbe, ne dobják ki a kiscicákat az utcára, illetve születésük után ne pusztítsák el őket, mivel nincs kinek odaajándékozni. Ugyanis ez törvénybe ütközik! De ha talál a macskáknak gazdát, illetve ő maga szeretné őket a továbbiakban is tartani, az miért lenne probléma?

Plusz itt azért valószínűleg nem egy több százezer forintos fajtatiszta Bombay-ről van szó, hanem egy házi macskáról, úgyhogy nem fog semmilyen vérvonal sem sérülni...

2013. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem ismételgetnék az állatorvosok önmagukat, akkor nem lenne mindenki tájékoztatva sem..hiszen mindenkinek el kell mondani az adott problémára vonatkozó dolgokat.

Úgy látom, nem figyeltél arra sem, amit írtam, mert kiemeltem, hogy az probléma, és törvénybe ütköző dolog, ha kidobják az állatokat, DE HA TALÁLNAK GAZDÁT, az miért baj? Szerinted mindenki megengedheti magának hogy tenyésztőtől vásárolt fajtatiszta kutyát, macskát tartson? Akkor a menhelyekről sem vinne haza senki sem állatot...nem?

Miért feltételezed, hogy a Kérdező is azt tervezi, hogy kidobja a kiscicákat az utcára...hiszen eleve egy tervezett pároztatásról van szó,nem csak becsúszott egy vemhesség egy kóbor macskától. Állatorvoshoz jár a macskájával, féreghajtja, gondoskodik az egészségéről. Szerinted hány ember van, aki soha a büdös életben még csak egy darab féreghajtót sem adott a macskájának, nemhogy vakcinákat...

Oh és képzeld, jártam állatorvosnál..

2013. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Látom ami válasz nem jött be azt törölték..Igen amiről nem veszünk tudomást az nem is létezik...
2013. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
82%-os, ez tényleg nagyon érdekes, hogy a Te hozzászólásaidat törölték, teljesen jókat írtál és nem is sértő, vagy kötekedő hangnemben írtad.
2013. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam az allatorvosnal es azt mondta,hogy a feregtelenito tablettanak semmi koze a tuzeleshez,ezert beadtuk neki. :)


Az elsonek koszonom megegyszer a valaszt!


A tobbieket megkerem,hogy ne veszekedjenek!!Ennek az oldalnak nem a veszekedes a celja!!Itt kerdeseket tesznek fel es arra varnak valaszt,nem veszekedni akarnak olyan dolgokrol,amihez semmi kozuk a valaszadoknak!Ha nem lehet ertelmes valaszt adni a kerdesre,akkor NE valaszoljanak!

2013. ápr. 8. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!