Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerinted beteg a macskám?

Szerinted beteg a macskám?

Figyelt kérdés
Szerinted beteg a macskám azért gondolom, mert eddig megette a tejet s most még a közelébe sem megy csak a húst vagy a macskaszalámit eszi meg?

2013. ápr. 9. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De tehéntejet semmiképp se adj neki! A legtöbb cica laktózérzékeny, hasmenésük lesz tőle. Ha mindenáron tejet akarsz neki adni vannak speckó laktózmentes macskatejek.
2013. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tehéntejet adtál a cicádnak??? Azt nem szabad, mert hasmenése lesz tőle! Ne is erőltesd neki, csak ha laktózmenteset adsz a cicának! Adjál neki vizet, hidd el, ha szomjas azt megissza.
2013. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már adtam tehéntejet a cicámnak és ment is tőle a gyomra,de nem tudtam mitől. Az 1.2%-os tejjó? Csak azért mert nem tudom hogy mit jelen a laktózmentes szó.
2013. ápr. 14. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Laktóz mentes azt jelenti, hogy nem tehén tej, hanem kifejezetten cicáknak gyártott tej!!!!! Tescoban is lehet venni, de elég drága és tök felesleges nekik adni, víz legyen előtte és étel. Az emberi tej (értsd tehén tej) miatt ment a hasa, igen a 1,5%ostól is hasmenése lesz.
2013. ápr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!