Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az hogy lehet, hogy rengeteg...

Az hogy lehet, hogy rengeteg cica aki (csak) Whiskast kap, jól van, egészséges, sose volt beteg, gyönyörű a szőre és csak dicsérik az állatorvosok?! Bár én nem ellenzem a Whiskast, de a sok -- vélemény kicsit furi, nem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezz meg egy orvost erről a tápról és,hogy hosszútávon milyen hatásai vannak.Na meg mitől piros és zöld a táp?

Ha nem megfelelő ételt eszik a macska akkor megbetegszik(máj,vese...)

2013. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Valamiért a válaszolók zöme nekiesik a Whiskasnak, holott a konzervek, tápok legnagyobb része ugyanúgy 4 % húst tartalmaz. Van egy olyan elterjedt nézet is, hogy állítólag olyan adalék van benne, amitől "rákattannak" :)) Enyémek esznek Whiskast is, de egyáltalán nem vettem észre, hogy "drogosok" lennének. Bármilyen mást adok nekik, ugyanúgy elfogy.
2013. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém junior whiskas tápot kap, megeszi, de nem rajong érte sokszor mást is kér. :D jobban szereti a nyesedéket.
2013. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, végre nem harapták le a fejem a

"Bár én nem ellenzem a Whiskast" mondatért :)

2013. ápr. 13. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha az én kinti macsekom is szokott kapni, de a házi kosztért sokkal jobban odavan. Mikor csirkét főz anyum, a furibb részeit mindig külön megfőzi a cicusnak, és így sokkal több húst kap, mintha Whiskast enne. Még a karfiolkrémlevest is megeszi, pedig ha nem kérné, kapna mást. És a főtt répát is imádja (maradék levesből azt eszi meg először, még akkor is, ha hús van benne!!!). Kicsit furi evési szokásai vannak, de már lassan gurulva közlekedik. :D
2013. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
81%
Sokan vannak, akik mindennap hamburgert esznek, mégis egészségesek. Vagy 90 éves erősdohányos is akad. De ez nem jelenti azt, hogy nem lenne ártalmas a napi szintű hamburgerevés vagy a dohányzás. Csak éppen a kockázatok úgy működnek, hogy van, akinek bejön,és van, akinek nem. Anyós macskája 15 évet élt whiskason és társain, és végül valami gyökér mérgezte meg fagyállóval, de azért én még nem adnék ilyen tápot a saját macskámnak.
2013. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!