Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csillógó, egészséges, gyönyörű...

Csillógó, egészséges, gyönyörű haj? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel sok ien kérdés van szeretném megosztani a tapasztalataimat.

szép.

Elárulom mitől.

Nem festem agyon a hajam. Mivel csak 20 vagyok bőven elég a szinező, és azt is csak 1 félévben egszer.

Babasamponnal mosok hajat( a mandulással)

És balzsamnak Serical Latte hajpakolást használok.

Vasalom a hajam , ezért mosás után Loreal hővédőt teszek rá.

Azelőtt nem használtam hővédőt, de mióta kenem, nem töredezik a hajam.

Higyjétek el, nagyon sok balzsamot kipróbáltam, és a Serical a legjobb.

Isteni illata van, és 1 kiló 700!!!! forint.

Azért nem mindegy:)

Hajfestékboltban kapható.


Nagyon hosszú sötétbarna hajam van, egészséges és


2010. jún. 26. 11:01
 1/8 A kérdező kommentje:
az utolsó mondat nem tudom h került a végére, az elejéhez tartozik:)
2010. jún. 26. 11:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam:

Soha nem volt befestve a hajam (gesztenyebarna), nem vasalom. Heti 1x mosom, magától hagyom megszáradni, ricinust használok. Sok víz és gyümölcs! És gyönyörűűű x) Ennyi :D

16/L

2010. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem vasalom ellentétben a barátnőimmel meg nem festem és gyönyörű a hajam imádom és irigyelnek is érte de ha nem értik meg hogy a szőkítéssel meg a vasalással tönkreteszik :S Én is hetente 1-2 alkalommal kell hajat mosnom, pakolást is szoktam rá használni sok vizet iszom, nem eszek zsíros meg agyonfűszerezett gyors kajákat meg sok zöldséget meg gyümölcsöt eszem és nem csak a hajam szép hanem a bőröm is


22/L

2010. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg így:

Heti 2x hajmosás. Hetente ricinus + sörrel való öblítés. Kallos placenta hajpakolás 2 hetente. Dulgon babasamponnal mosom a hajam, mert ebben nincs semmi káros és szárító anyag. Sunsilk balzsam. Nem vasalom a hajam. Minden nap használok gliss kur hajvégápolót. Nem szárítom meg hajmosás után.

2010. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, hogy tizenévesek festik a hajukat meg agyonvasalják az amúgyis is szögegyenes hajukat. De mind1 én ezen jót nevetek, majd megbánják. :D Elég akkor festeni ha majd őszül addig meg minek kidobni egy csomó pénzt, főleg ha szőke haj helyett ronda csibesárga színű lesz a haj, mint vmelyik nap a velem szembe ülő csaj hajszíne a buszon...XD
2010. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

így is van...nagyon csúnya a természetellenes hajszín...

Én mondjuk vasalom, mert nekem amúgy olyan semmilyen, de nem viszem túlzásba

2010. jún. 26. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Egy festett haj amúgy sokkal fényesebb, mint a természetes hajszín, jó itt nem arra az agyonfestett, meg tök egészségtelen hajra gondolok.

Akinek egyenes a haja (tök mindegy, hogy vasalótól, vagy alapból), annak amúgy is sokkal fényesebb, mert nem törik meg a fény a hajadon.

Ha meg ápolod megfelelően, akkor biztos, hogy semmi gond nem lesz. Semmivel nem kell túlzásba esni.

Lehet, hogy kicsit off, bocsi.

2010. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Most olvasom, hogy kicsit értelmetlen, nézzétek el, most keltem fel! :)
2010. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!