Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatkínzásnak minősül az...

Állatkínzásnak minősül az amit apukám csinál?

Figyelt kérdés
én imádom az állatokat, de egyszerűen nem tudok rá hatni :( van egy macskafogója, amivel megfogja a kóbor macskákat, majd egy zsákban elviszi a falu végére és ott elengedi :( nekem ez annyira fáj :( azt mondja azért csinálja mert sok a kóbor macska ,és betegségeket terjesztenek, de ez hülyeség én is felnőttem valahogy, és nem lettem beteg :( régen érdekes nem érdekelte hogy betegségeket terjesztenek-e vagy sem :( Holnap reggel megmondom neki, hogy vigye el a fogót, látni sem bírom ! de félek hogy rosszul fog reagálni és kiabálni fog velem :(

2013. ápr. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Klasszikus macskafogó? Óriási acélbulldog ami bekapkodja a macskákat?
2013. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem dehogy.. csak egy doboz, amit nyúlháló borít
2013. ápr. 14. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Huhh, már azt hittem... mert azért az para lenne... egy olyan nagy bulldog járkálna ott fel és alá... No mindegy. Ez nem állatkínzás.
2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az, végül is élnek a macsekok, csak máshol. Jobb ez, mintha megfojtaná őket vagy kalapáccsal agyonverdesné.
2013. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen.. csak bűntudatom van :( köszi a válaszokat, kicsit jobb kedvem lett
2013. ápr. 14. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a kérdés elolvasásakor sokkal rosszabb leírásra számítottam. Mert én biztos letagadnám az apámat, ha megölné a macskákat. De így, hogy elengedi, még jobb is nekik. A falu szélén tudnak vadászni, és egyébként tényleg terjesztenek betegségeket. :/ Én sajnálom őket, hogy sok éhen hal közülük, de minden macskát nem lehet etetni. Ez egy jó megoldás. Inkább, mint hogy megölje őket. Nem állatkínzó, inkább megkímél attól, hogy halálán lévő macskát láss.
2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a macskák a falu szélén általában nem maradnak életben éhen halnak, ha nem találnak vissza a faluba. Biztos vadásznak is, de ők inkább ahhoz voltak szokva, hogy megeszik a kirakott ételt. Éltem falun, mindig van egy pár ember, aki eteti őket, így maradnak életben. A legjobb az lenne, ha a faluban mindenki ivartalaníttatná a macskáját, amelyik pedig senkié, azt elvitetni az állatvédőkkel. Így megoldódna a túlszaporodás, betegségeket sem terjesztenének a kóbor macskák, és a többi sem. Ugyanis van olyan betegség, amit sok macska csak hordoz, de párzással megfertőzi a többit is. Ez a falu szélére kirakás még régi szokás, ma már elterjedtebb az ivartalanítás, így nem lesz annyi kóbor macska és a menhelyeket, állatvédőket is könnyen megtalálja az ember interneten.
2013. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudja hogy melyik macska kóbor és melyiknek van gazdája?
2013. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!