Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám pár napja kevesebbet...

A cicám pár napja kevesebbet eszik a megszokottnál, vagyis inkább csak csipeget valamit. Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés

Már kicsit aggódom,de lehet,hogy én reagálom túl.

A kedve olyan mint máskor szívesen játszik egyáltalán nem letört.

Valami ötlet? vagy valaki már tapasztalt ilyet?

Ha estére sem változik a helyzet viszem az állatorvoshoz,de hátha addig valaki tud segíteni.


2013. ápr. 15. 08:11
 1/3 Kyttana válasza:
Ha jó a kedve szerintem nincs baj. Jó idő van, már nincs olyan hideg, nem kell neki annyi táplálék. De azért azt javaslom, hogy figyeld a viselkedését...ha valami nagyon szokatlan akkor valóban érdemes orvoshoz vinni.
2013. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem már ilyen időszakokat és valahogy mindentől független. Úgy értem idő (tavasz, tél, nyár), kaja milyensége, mennyisége, stb. Van mikor tök szépen rendszeresen eszik a cimic, van mikor csak nyalogat, falatozgat nálunk is és sorra megy a kukába a kedvenc kajája is. Én ilyenkor már le is mérem, mert tudom, hogy nagyon gyorsan képesek a jelentős súlyvesztésre, ha betegek. Amúgy ilyenkor én se figyelek meg semmi más betegségre utaló jelet. A mérleg 10-20 dekákat szokott ingadozni, ami szerintem nem kirívó. Gondolom (ha más tünet nincs) náluk is vannak olyan egyéni időszakok, mikor nincs kedve annyit enni és válogatósabb is, mint általában.
2013. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az étvágytalanság bármi jele lehet. Akár valami súlyos betegség jele is. Vagy ha nem szereti annyira az adott ételt. Vagy ha nincs kedve. Ki tudja. De az jó, hogy még játékos.
2013. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!