Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macska!? Sürgős! :s

Vemhes macska!? Sürgős! :s

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy macska. Mondhatni hogy a miénk. Minden este jön enni, éjszaka is itt alszik, van olyan hogy reggel is itt van. Kedves, aranyos, ölbe lehet venni, meg lehet simogatni stb... Még a kutyák miatt nem lehet benn tartani.

Szóval, vemhes. Már hatalmas a hasa, és már az emlői is nagyon meg vannak duzzadva. Szerintem hamarosan szülni fog. Nem tudnátok tippet adni hogy kb. mikor fog szülni? Tudom hogy így nem igazán lehet megmondani, de ha kell küldök képet.

Előre is köszönöm.



2013. ápr. 15. 21:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ès a hasa igazán növekedni, kb. 2 hónapj kezdett. Szerintetek lehetséges az hogy idehozza a kölykeit?
2013. ápr. 15. 21:42
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kép. Ennél jobbat bocsi de nem tudok mert folyton mozog.

2013. ápr. 15. 21:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Vemhességi időszak 63-65 napig tart ebből nagyjából tudod következtetni.
2013. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csináltok neki valami jó kis kuckót védett helyen, akkor lehet, hogy megfelelőnek fogja tartani és oda szül majd. De akkor minél hamarabb meg kellene csinálni neki, hogy tudjon róla és megszokja, hogy ott van egy jó hely neki nálatok.
2013. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó lenne ez a kuckó ötlet, csak az a baj hogy a kutyák miatt nem lenne biztonságban. Az egyik kutya már öregebb, de ő szereti a cicákat. Csak a másik kutyus. Ő egy foxi, és nagyon izgatja.

Meg van itt egy ház majdenem a szomszédban, ahonnan mindig jön a macsek. Jó kis eldugott bozótos helyen van mert nem laknak benne már vagy 10 éve. Ő ott biztosan jól érzi magát. Az megeshet hogy ott megszül és utána idehozza a kölykeit?

2013. ápr. 16. 07:04
 6/13 anonim ***** válasza:
A macskák általában 2 hónap után szülnek. A mi cicánk is most vemhes, csak pár hete, és mégis elég nagy a pocija, de ez a cica szentem tuti, hogy nemsokára fial. A cica a házhoz kötődik, de ha azt akarod, hogy nálatok történjen a szülés, és hogy a kicsik ott maradjanak, akkor azt szerintem nem nehéz megoldani. Amikor átjön hozzátok simogasd, kényeztesd sokat. Egy eldugottabb helyet próbálj keresni, és egy fa ládát, vagy bármi ilyesmit elkészíthetnél neki, amit kibélelve előszeretettel fog használni. De vehetnél neki egy direkt kinti cicáknak való kosarat, amit nem tud bolygatni a kutyátok. Ha ez a hely megfelelő, akkor szoktasd oda, hogy mondjuk ott aludjon.
2013. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha elmegy oda ahoz a házhoz szülni amit mondtam, és nem hozza ide a kölyköket, akkor szerintetek kb. mennyi ideig nem fog jönni? Csak az a baj hogy attol féltem hogy ott a háznál nem lesz mit ennie.
2013. ápr. 16. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
A kutya miatt szerintem nálatok nem fog szülni, max csak akkor tenné, ha bent lakna nálatok és oda tudna szülni a szobába. Valószínű, hogy az elhagyott házban fog találni helyet magának. Az első egy-két napon lehet, hogy nem megy át hozzátok, de azután majd átjár kajáért, aztán visszamegy a kicsikhez.
2013. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma már nem jött. Lehet hogy megszült? Kicsit azért aggódom érte...
2013. ápr. 17. 22:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Megszült.... Ma volt enni de rögtön ment is el...
2013. ápr. 18. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!