Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te hogyan szoktál hasznos...

Te hogyan szoktál hasznos választ adni az olyan kérdéseknél, ahol vemhes macskáról vagy ellésről van szó?

Figyelt kérdés
Javaslod az ivartalanítást? Szörnyű látni mennyi kismacska születik így tavasszal, mikor így is minden emberre 10-20 macska jutna fejenként.

2013. ápr. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lobbizok az ivartalanítás mellett. Amíg ilyen szörnyű a helyzet, és ennyire nulla figyelmet kap a médiában is, addig úgy érzem fontos hogy legalább itt megpróbáljuk rá felhívni a gazdák figyelmét. Csak nehéz, mert sokak fejében nagyon élénken él meg az hogy a macska az csak úgy van..Megdöglik, eltűnik majd lesz másik. Ha ellik meg.. :(
2013. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is helyeslem az ivartalanítást, de sajnos sokan nem fogják fel az értelmét. Felelős állattartás része.
2013. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sehogy, mert nem hiszek ebben az oldalban, hogy itt bárkire is hatna bármi (ebben az esetben meg pláne). Valahogy globálisan kéne megváltoztatni ezt az egész felfogást, mert sokaknak úgy van cicája, hogy az élet más dolgaiban is hasonló az életfelfogása, szóval nem is fogja úgy átérezni az ivartalanítás jelentőségét ahogy mondjuk nekünk természetes és magától értetődő, hogy vigyázni kell a (ebben az esetben) macskákra, macskáinkra, mert ők is értékes állatok és nem kéne felelőtlenül vállat vonni, hogy upsz vemhes lett, majd lesz valami....
2013. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy sokszor az ember hiába írja le szépen, részletesen, annyit kap válasznak, hogy nem ezt kérdeztem, mi közöd hozzá stb.. De biztosan van olyan is, aki elgondolkodik a dolgon, csak esetleg direkt nem írja le, hogy tényleg igazad volt. Nehéz dolog, de én mindenképp hasznosnak látom megemlíteni az ilyen kérdéseknél, mert nagyon nem helyes, ami sok helyen történik.
2013. ápr. 8. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is javaslom az ivartalanítást.2 nőstény cicám van,ha nem lennének ivartalanítva,egy csomó kiscica születne évente.
2013. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!