Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináltok a cicátokkal ha...

Mit csináltok a cicátokkal ha pl. egy hétre vagy kettőre elutaztok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá bízom valakire.:)
2013. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És cicapanziókkal mi a helyzet? Hova?Mennyiért?Jó?
2013. ápr. 22. 19:03
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
70%
Én nem adnám oda, az biztos. Esetleg valakire rábíznám a saját környezetében, ha nem tudom, akkor nem utazok el!
2013. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A macska sokkal jobban érzi magát a megszokott a helyén, egyedül, mint egy idegen helyen idegen emberekkel. Persze kb naponta, kétnaponta kell aki tesz ki neki friss vizet, tápot, kitisztítja az almot. A 2 hetet sokallom, max 5 napot kb kibírna egyedül, de inkább 2-3-at.
2013. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mecse ***** válasza:
73%

Magammal viszem. Mivel kicsi kora óta utaztatva van, meg sem kottyan neki, legyünk már túl ezen a "helyhez kötődik" dolgon. Szoktatástól meg a macska természetétől függ.


Panziónál az is jobb ha otthon marad egyedül ebben egyetértek, viszont ha van opció hogy a gazdi magával viszi és a cica nem pánikol az utazástól, akkor ezutóbbira szavazok :).

2013. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyre utazik az illető, ahová el lehet vinni, akkor persze az a legjobb, de ehhez szoktatás kell. A saját példám jutott eszembe, üzleti ügyben utaztam, egész nap autóban, oda természetesen nem jöhetett, a legjobb volt neki otthon a megszokott helyén, jobb, mint egy panzióban. Így értettem a "helyhez kötődés"-t. :)
2013. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én otthon hagynám és megbeszélném ismerőssel, hogy naponként nézzen rá a cicára etesse, meg kicsit foglalkozzon is vele. Biztos van cicaszitter is, de számomra idegenre elég necces rábízni ezt a feladatot. Panzióba tuti nem adnám be és magamból kiindulva magammal sem vinném a cicám, mert én nem szoktattam az utazáshoz. Esetleg a szomszéd rendes, megbízható?
2013. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!