Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kék brit fiú cicát keresek!...

Kék brit fiú cicát keresek! Hol és vehetek és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kék színű fiú brit cicát. Hol keressek, mert eddig ahol néztem ott 1oo ezer ft, de én ezt kicsit sokkallom, főleg, hogy hobby célra szeretném. Egyszer azt olvastam, hogy ha törzskönyv nélkül vesszük, akkor a tenyésztő olcsóbban adja, ez igaz? kérlek segítsetek!
2009. szept. 26. 10:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindent:) Körülnéztem a neten és a véleményem megváltozott, másik cicát szemeltem ki :D méghozzá a Karthauzit! :D Nagyon szép kék színű, hasonlít a britre, de sokkal olcsóbb!
2009. szept. 27. 07:58
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindent, de meggondoltam magam :D a brit elég drága és kékben nem találni sokat, ezért úgy döntöttem, hogy karthauzi cicám lesz, és már meg is találtam. Sokkal olcsóbb mint a brit és ugyanolyan nagy és csodás kék színű:D
2009. szept. 27. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!