Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell tennem ha rám maradt...

Mit kell tennem ha rám maradt 3 négy hetes árva kiscica?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem, hogy holtan találtam a macskámat az úttest túloldalán a házunkkal szemben....

Így aztán elmentem minden hova hogy megvegyem ami kell a kismacskáknak. Remélem, minden megvan. Kérlek, írjátok meg ha kell még valami nekik, tapasztalatlan vagyok ilyen helyzetben, mindenkitől tanácsot kértem ahova mentem.


- legkisebb méretű kutya pelenka (szobatisztaságra nevelés céljából)

- Trovet anyatej pótló

- 20 ml-s fecskendő

- cumis üveg kisállatok részére

- whiskas macska konzerv


Az lenne a legfőbb kérdésem, hogy hogyan érjem el hogy tudjanak kakilni? Simogatom, dörzsölgetem a hasukat folyamatosan, kiraktuk őket a főbe és ott szaladgáltak utánunk, attól úgy nézett ki hogy be indult az emésztés és mindegyik pisilt is. Viszont kakilni csak az egyik kakilt.


Bármi tanácsotok van, kérlek osszátok meg velem!

Szeretnék egészséges kiscicákat át adni a gazdiknak.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm.


2013. ápr. 24. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiraktuk őket a fűbe*
2013. ápr. 24. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Elasőként: pelenka nem kell, a cicákat 4 hetesen már alomra lehet szoktatni.

A cumisüveg jobb, mint a fecskendő, mert utóbbiból könnyen félrenyelhetnek, de 5 hetes kor körül már megeszik a junior nedves tápot. Akkor már a kakilás is menni fog, a poci masszírozása után.

Tejet utána már nem kell adni (amúgy is csak laktózmentest), víz viszont mindíg legyen előttük.

Itt mindent megtalálsz:

[link]

2013. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, de annyiban talán segíthetek, hogyha fecskendővel itatod, soha ne szemből, hanem oldalról tedd a szájába, hogy ne a torkába kapja egyenesen, különben megfulladhat, félrenyelhet.
2013. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Amúgy most már tejet nem adunk, csak anyatejpótlót. Viszont tervezem hogy holnap veszek kecske tejet, úgy tudom azt megtudják emészteni és az egészséges nekik.

2013. ápr. 24. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Tökéletesen csináltad ;)

Én most kiscicát keresek ;)

2013. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt biztosan találsz, sajnos sok van belőlük.


[link]

2013. ápr. 27. 08:04
 7/7 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 27. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!