Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éhségsztrájkba kezdett a...

Éhségsztrájkba kezdett a macskám. Mit adhatnék neki táplálék helyett?

Figyelt kérdés

Egyre étvágytalanabb lett, és egy hete semmit nem eszik már. Már mindent megpróbáltam, semmi nem kell neki.

Létezik valami tabletta, vitamin, bármi, amivel pótolható az eledele?



2013. ápr. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem!! Azonnal orvoshoz, mert ha 3 napig nem eszik, akkor olyan folyamat indul el a szervezetében amit már nem lehet visszafordítani és meghal! Orvostól tudom.
2013. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Feltétlenül el kell vinned állatorvoshoz. Lehetséges, hogy valami súlyos betegség van a háttérben (pl vese..)
2013. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

# 1


Pár napja ennél sokkal durvábbak írogatnak ide...TAVASZ VAN.

2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
85%

nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ki az a marha, aki szerint egy állat sértődésből nem eszik.


nyilván valami baja van - az én kutyámat egyetlen este nem evés után rohanva vittem az állatorvoshoz. kiderült, hogy megcsavarodott a lépe, és nem is tudták még műtéttel sem megmenteni.


nyilván nem ez a helyzet, mert már nem élne a macska - de ne legyél már ennyire dinnye.


ha az orvos meg azt mondja, hogy nincsen baja, akkor még mindig lehet, hogy máshol eszik vagy annyit tud kint vadászni kis állatokra, hogy azzal el van. bár az én macskám ezek mellett is elfogadta a falatot...

2013. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Az egyém meg egy haspók, még ha fáj valamilye akkor is eszik. Amúgy az egyik cicám úgy halt meg, hogy nem akart enni, furcsán viselkedett, elvittük a dokihoz és megállapította, hogy vesegyulladásaa van, injekciózta, de továbbra semakart enni és meghalt:(

A haspók meg szépen felgyógyult ebből és ő még ekkor is evett.

2013. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vicuska87 ***** válasza:
35%
Állatorvos, ha már nem késő!
2013. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!