Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak másodjára van...

A macskámnak másodjára van vastagbél gyulladása, állatpatikában vehetek neki valamit? Nem tudjuk elvinni dokihoz

Figyelt kérdés
A macskámnak vastagbél gyulladás volt, elvittük dokihoz egy inekciós kúra után rendbe jött, most megint visszajött neki, és nem akarjuk orvoshoz cipelni megint mert nincs rá pénz. Arra gondoltunk hogy az állatpatikában nem e lehet venni neki valamit tablettát amit én adok neki és elis mulik . (gyulladáscsökkentő +antibiotikumot kapott inekció formájában) mit gondoltok?
2013. ápr. 25. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Állatpatikában nem fogod megkapni azokat a gyógyszereket, amit az orvos adott. És meg is kellene nézni, mitől jött újra elő a betegsége. Sajnos, doki nélkül nem megy.lehet kérni későbbi fizetést is.
2013. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem ugyanarra a gyógyszerre gondolok..csak van valami, gyulladáscsökkentő gyógyszer,mert antibiotikum is van
2013. ápr. 25. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem fog a patikus kiadni. Kutyáknál is van megkötés, hogy receptre, vagy nélküle. ha nem célirányosan kezeled, lehet, nem is gyógyulna meg sajnos.Az antibogyóknak is vannak célzottan betegségek, amire használják.
2013. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oké,értem:/
2013. ápr. 25. 21:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk tápváltás után elmúlt. Először direkt bélre való gyógytápot evett, ezt orvostól kaptuk, majd amikor elfogyott prémium tápra váltottam. Lehet, hogy érzékeny a bele az olcsóbb tápokra, feltéve, ha most azt kap.
2013. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vicuska87 ***** válasza:
Semmit sem fogsz kapni... más tápra kellene vátlani, és mással kellene etetni. Ebben az esetben pedig orvoshoz kell vinni.
2013. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én most főt csirke húst adok neki,meg Perfect Fit Sensitive nevű szárazmacska kaját,amire az van irva h könynen emészhető stb..

És a te cicádnak mikor múlott el??

2013. ápr. 25. 21:50
 8/17 A kérdező kommentje:
És még parizert eszik
2013. ápr. 25. 21:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Mennyi esély van rá hogy magától elmúlik?..Nemsok mi?:/
2013. ápr. 25. 22:23
 10/17 A kérdező kommentje:
1 hónap?:S az sok ..már csak azért is mert folyamatosan folyik a seggéből a váladék a vér..és az ágyam már egy hányadék:SSS
2013. ápr. 25. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!