Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zoofast.hu. Negatív tapasztala...

Zoofast.hu. Negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Annyian dicsértétek a zoofastot hogy én is rendeltem tőlük próbaként.Hát egyáltalán nem vagyok velük megelégedve!Hatból három tétel készlethiányos,ezt megírták e-mailben (mondjuk jelölhetnék az oldalon ha egy termék éppen kifogyott).Felhívtam őket hogy pont a hiányzó tételek lennének sürgősek,ne küldjék a többit sem,várjanak és küldjék egyszerre,nekik is jobban megérné és nekem sem kell itthon ücsörögnöm-közölték hogy azt nem lehet.Szóval megkaptam az első csomagot:két behorpadt konzerv amiről még a címke is le van szaggatva és egy etetőtál aminek a gumi része le volt válva.Tegnap jött a második csomag:Bayer Advantage (4 darabos) laposra taposva!Kíváncsi vagyok hogy a száraztápok hogyan lesznek megrongálva...Az meg igen hasznos tanács a részükről hogy átvételkor bontsam ki és ellenőrizzem a csomagot,kb. öt perc mire ki tudom hámozni úgy betekerik bubis fóliába,szóval valószínűleg már sérülten adják fel.Ti is küllemhibás termékeket kaptok vagy csak engem tüntetnek ki ezzel?

2013. ápr. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi van az oldallal, de az utóbbi pár hónapban nekem sem küldenek sok mindent. Régebben kiegészítőket, játékokat nem küldtek, azt elfogadtam, de a tápok megbízhatóan megérkeztek, ez volt a fontos. Újabban a tápok sem jönnek, egyre kevesebb jön, valamelyik fajából egyáltalán nem kapok egy ideje, pl. Leonardo konzerv. Volt nekem is horpadt konzerv, de ilyen boltban is előfordul néha.
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előfordul de a boltban a sérült terméket leárazzák...
2013. ápr. 26. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyt: minden csomagot postaköltség nélkül kapok, mert az össz rendelésemet direkt úgy adtam le, hogy ne kelljen fizetni, nem tudom, hogy éri meg nekik, 2-3000Ft-os csomagokat ingyen kiküldeni. Hallottam olyan tápról, amit már nem forgalmaznak, de meg lehetett rendelni, nem küldték. Talán meg fognak szűnni? Mindenesetre legutóbb nem tőlük rendeltem, csomó nem teljesített rendelésem van náluk, a macskáknak meg enniük kell...
2013. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Hát igen, abban igazad van, hogy a behorpadt konzervet le szokták árazni! Egy mínusz pont. Van hogy a telefonos ügyfél szolgálat, napokig elérhetetlen, még egy mínusz pont! Orijent pl nem lehet kapni náluk, de nem veszik le az oldalról, még egy mínusz pont! Szerintem kevés ember dolgozik, és nincs idejük semmire! A múltkor a szállítás is viccelődött, több mint egy hét volt mire ideért! AMúgy jó kis webáruház, mert elég olcsók... a többihez képest!
2013. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is tettem fel kérdést ezzel a webáruházzal kapcsolatban, mert nekem valahogy nem volt szimpatikus, plusz Lengyelországban van a telephelye, nem tudom... Túl sok válasz nem érkezett, talán három, az is egy-egy mondat, hogy korrektek, hát ennyit erről.

Én nem is rendeltem innen, hanem inkább egy másik helyről és ha azt veszem, hogy pár száz forinttal drágábbak, de megbízhatóan szállítanak, akkor inkább azt választom. Nekem tök rendben volt minden és az oldalon azt is leírják ha esetleg készlethiány van, meg sem tudod rendelni a terméket és ez szerintem így korrekt.

Én vajon hol élek? Külföldi filmekben láttam, hogy földhöz vágták a konzerveket, mert akkor olcsóbb, ha behorpad. Én pont most nézegettem a konzerveket egy üzletben és szinte az összes horpadt volt, de leárazásról szó sem volt.

A helyedben hanyagolnám azt az oldalt, ha ennyire igénytelenek és problémásak, akkor elég egy tapasztalat belőlük. Nekem az sem szimpatikus, hogy bizonyos dolgokat lehagynak, ahogy itt olvasom, akár ha egy 100 Ft-os egér, akkor se hagyják ki!

2013. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem lenne baj, hogy Lengyelországból jön a termék, ezért ilyen olcsóak, mert ott 8% az áfa, nálunk pedig 27%. Remélem összekapják magukat!
2013. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz!Valószínűleg többet nem rendelek tőlük.
2013. ápr. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!